Zapisy na sezon 2017/2018

Autor: Paweł Piątkowski

1

Najwyższy już czas rozpocząć przygotowania do nowego sezonu Bocheńskiej Ligi Futsalu. Tym razem wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek ustalone zostaną na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 4 września o godzinie 19 w hotelu Bochnia.

Aby zgłosić drużynę należy na adres piatkowski.pawel@wp.pl wysłać e-mail zgłoszeniowy, który będzie zawierał: nazwę drużyny oraz imię i nazwisko, adres e-mail i telefon kontaktowy kierownika drużyny.

Jeżeli sezon 2017/2018 będzie rozegrany na zasadach z sezonów poprzednich to wpisowe będzie wynosiło ok. 2500 zł (koszty liczone na 2 ligi po 10 drużyn, każda zmiana tej ilości drużyn wiąże się ze zmianą kosztów). Zdajemy sobię sprawę, że wpisowe jest wysokie dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w lidze na spotkanie organizacyjne. Mamy do zaporponowania kilka innych wariantów, które to wpisowe mogą obniżyć a że robimy ligę dla was to chcielibyśmy, żeby decyzje dotyczące nowych rozgrywek były podjęte przez was. Zależy nam aby w spotkaniu wzięła udział jak największa liczba przedstawicieli zainteresowanych drużyn.

Zapraszamy!