Zakończenie sezonu 2017/2018

Autor: Paweł Piątkowski

Puchary

W najbliższą niedzielę rozegrana zostanie ostatnia kolejka Bocheńskiej Ligi Futsalu w sezonie 2017/2018. Tradycyjnie już po zakończeniu ostatniego meczu nastąpi rozdanie nagród dla uczestników tegorocznych rozgrywek.

Tak jak co roku pucharami nagrodzone zostaną drużyny, które zajmą miejsca na podium w Ekstraklasie oraz w I lidze. Dodatkowo statuetki dostaną najlepsi zawodnicy oraz bramkarze w poszczególnych ligach, których wybraliście swoimi typami podczas głosowania w poprzedniej kolejce a także najlepsi strzelcy lig. Nagrody Fair Play odbiorą drużyny, które w obecnym sezonie uzbierały najmniejszą ilość kartek.

Każda z drużyn otrzyma również pamiątkowy dyplom uczestnictwa w lidze dlatego zapraszamy przedstawicieli wszystkich grających w BLF drużyn ale przede wszystkim zawodników, którzy byli nominowani do tytułu najlepszego zawodnika oraz bramkarza Ekstraklasy oraz I ligi.

Oprócz nagród za wyniki osiągnięte na boisku portal sportomaks.pl zafundował nagrody dla trzech najlepszych typerów w naszej zabawie Sportomaks Liga Typera. W przeciwieństwie do naszych lig, gdzie zwycięzcy są już znani, tam walka o tytuł będzie zażarta do ostatniego meczu. W grze o pierwsze miejsce wciąż bije się aż czterech graczy!


Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w niedzielę ok. godziny 21!