Sezon 2017/2018 zakończony!

Autor: Paweł Piątkowski

Img 3577

Sezon 2017/2018 w Bocheńskiej Lidze Futsalu dobiegł końca! Poznaliśmy ostateczne rozstrzygnięcia w tabelach oraz to kto otrzymał wyróżnienia indywidualne.


Tytuł mistrzowski powędrował po raz drugi z rzędu do drużyny Transbet, która w całym sezonie nie zaznała ani raz goryczy porażki tracąc tylko 4 punkty. Wicemistrzem został Stalprodukt a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Widmatu.

Ekstraklasę opuszczają dwie drużyny tegorocznych beniaminków: AR MOTO oraz Bosman Sport.

Najlepszym strzelcem został Krzysztof Styrna z drużyny Transbet, zdobywca 27 goli.

Najlepszym bramkarzem wybrano Krystiana Jaszczyńskiego ze Stalproduktu.

Nagrodę dla Najlepszego Zawodnika Ekstraklasy otrzymał Łukasz Fasuga z Widmatu.

Za postawę Fair Play nagrodzona została drużyna BSF Aquer U18.


W I lidze zwyciężył Pershing, który zdominował rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy wygrywając 15 z 16 meczów. Drugie miejsce i awans do Ekstraklasy wywalczył Dandav. Trzecie miejsce dla BSF Elektrospec U16.

Najlepszym strzelcem I ligi został Mateusz Goryczka z Pershinga, który zdobył 26 bramek. Gracz ten został wybrany również Najlepszym Zawodnikiem ligi.

Najlszpszym bramkarzem został Dominik Turek z drużyny Św. Paweł.

Nagroda Fair Play powędrowała do BSF Elektrospec U16.


Zwycięzcą zabawy w Sportomaks Ligę Typera został Bartosz Krawiec, który rzutem na taśmę wyprzedził lepszą skutecznością Mateusza Filipka. Trzecie miejsce zajął Sebastian Śmietana.


Przypominamy, że wszystkie kary nałożone podczas mijającego sezonu, które nie zostały opłaconem, zgodnie z regulaminem w terminie po 7 dniach od zakończenia sezonu ulegną podwojeniu. Numer konta, na który należy wpłacać opłaty za kary można znaleźć w zakładce Kontakt.


Wszystkim zawodnikom dziękujemy za grę i zapraszamy do wypoczynku od futsalu a już pod koniec wakacji śledźcie naszą stronę, żeby dowiedzieć się co was czeka w nowym sezonie. Do zobaczenia!