Po 6. kolejce: Stalprodukt wraca na pozycję lidera

Autor: Rafał Gnutek

Img 2251

W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej w Bochni rozegrano już 6. kolejkę gier w Bocheńskiej Lidze Futsalu. W Ekstraklasie wobec remisu Pershinga z Dandavem na pozycję lidera powrócił Stalprodukt, który wygrał zdecydowanie z Bosman Sport. Niespodziankę sprawiło również Igloo, które podzieliło się punktami po remisie z Transbetem. W I lidze wobec pauzy Stalproduktu Oldboys nowym liderem został wracający do formy spadkowicz z Ekstraklasy, czyli zespół AR Moto.

Rozgrywki Ekstraklasy rozpoczęliśmy od razu od dużej niespodzianki, gdyż Igloo po bardzo wyrównanym widowisku zdołało urwać punkty zdecydowanemu faworytowi, czyli Transbetowi i zremisowało 1-1. Do bardzo wyrównanego spotkania doszło także w trakcie rywalizacji 
BSF-u U-18 z Ekombudem, gdzie również nikt nie przechylił szali zwycięstwa na swoją korzyść i padł remis 2-2. Kolejną wysoką porażkę na swoje barki musiał przyjąć zespół Lemonu, który uległ 4-8 ekipie Domku. Zezłoszczony ubiegłotygodniową porażką Stalprodukt rozgromił 12-2 osłabiony Bosman Sport. A w ostatnim meczu dotychczasowy lider, a więc ekipa Pershinga zremisowała 3-3 z Dandavem, jednak żeby zdobyć ten punkt musiała się mocno natrudzić.

Komplet wyników 6. kolejki Ekstraklasy BLF:

Igloo - Transbet 1-1

BSF U-18 - Ekombud 2-2

Lemon FHU - Domek 4-8

Stalprodukt - Bosman Sport 12-2

Pershing - Dandav 3-3

Tabela - tutaj!


W I lidze również nie obyło się bez niespodzianek. Bolarus zdobył pierwsze punkty i to od razu ich komplet, bo ograł BSF U-16 6-2. W górę tabeli po słabym początku sezonu pnie się również ekipa Św. Pawła, która po walce, ale wygrała 5-4 ze Sportomaks.pl. Zdecydowane zwycięstwa odniosły również ekipy AR Moto i Spektrum, które ograły kolejno 6-1 Elmec Instalacje Elektryczne oraz 10-2 Parkers.

Komplet wyników 6. kolejki I ligi BLF:

Bolarus - BSF U-16 6-2

Sportomaks.pl - Św. Paweł 4-5

AR Moto - Elmec Instalacje Elektryczne 6-1

Parkers - Spektrum 2-10

Tabela - tutaj!