UWAGA! Zmiany w terminarzu oraz komunikat KD

Autor: Paweł Piątkowski

Uwaga komunikat

W związku z informacją jaką dostaliśmy w poniedziałek od MOSiRu mimo, że ponad pół roku wcześniej rezerwowaliśmy terminy wynajmu hali widowiskowo-sportowej jesteśmy zmuszeni zrezygnować z aż trzech z nich. Są to kolejki 3 lutego (a więc w najbliższą niedzielę), 3 marca oraz 11 marca. Dwie pierwsze z nich rozegrane zostaną na hali LO natomiast miejsce rozegrania trzeciej nie jest jeszcze potwierdzone.

Zmiana terminu najbliższej kolejki "za 5 dwunasta" spowodana jest błędem w przekazaniu informacji ze strony MOSiRu. W pierwszej wersji zostaliśmy poinformowani o tym, że musimy odstąpić halę 3 marca. Jak się okazało w poniedziałek chodziło o 3... lutego.

Prosimy zapoznać się ze zmianami w godzinach rozegrania meczów! Zaczynamy godzinę wcześniej niż było planowane a więc o godzinie 13.

Godziny rozgrywania meczów zmieniły się też w kolejkach 13. (10 lutego) oraz 15. (24 lutego) z powodu przełożenia meczów Igloo - Domek oraz Ekombud - BSF U18. Nowe terminy rozegrania tych meczów nie są jeszcze znane.

Zaległe spotkanie 4. kolejki Ekstraklasy BSF U-18 - Transbet rozegrane zostanie 19 lutego o godzinie 19 na hali "mechanika".


Informujemy, że w związku z sytuacją jaka miała miejsce w meczu Parkers - Stalprodukt Oldboys, która została opisana przez sędziego spotkania w sprawozdaniu meczowym, Komisja Dyscypliny zgodnie z obowiązującym regulaminem ligi postanowiła ukarać zawodnika drużyny Parkers - Adriana Jaszczyńskiego zawieszeniem na pięć spotkań ligowych oraz karą pieniężną w kwocie 100zł (oprócz obligatoryjnej kary za trzecią żółtą kartkę w sezonie).