ABJ kolejny rok sponsorem strategicznym BSF-u
Jest nam ogromnie miło, poinformować, że firma ABJ Sp z o. o. sp k ponownie zdecydowała się na przedłużenie umowy na nadchodzący sezon 2021/22 i będzie nas wspierać. Nowa umowa umożliwia klubowi walkę o najwyższe cele i daje stabilizacje funkcjonowania.
W ramach umowy ABJ nadal może liczyć na efektywną reklamę ze strony klubu i ponownie będzie promowany m.in. na koszulkach meczowych futsalistów BSF Bochnia. O firmie ABJ Sp z o. o. sp k w kręgach futsalowych jest już co raz głośniej. Niejeden klub na futsalowej mapie Polski patrzy z podziwem i uznaniem na firmę ABJ, która sukcesywnie angażuje się w rozwój lokalnej społeczności.
„Do trzech razy sztuka i tym razem liczymy, że ten sezon będzie naprawdę udany - przyniesie klubowi wymarzone wyniki sportowe, a kibicom niezapomniane emocje i wiele radosnych chwil podczas sportowej rywalizacji.„- mówi Artur Maraj Prezes zarządu ABJ
Prezes klubu Rafał Czaja dodaje – „ABJ mimo ogromnego ciosu spowodowanego pandemią, wszelkimi obostrzeniami, gdzie dużą część swojej działalność prowadzi poza granicami naszego kraju, nie opuścił nas w potrzebie, wręcz przeciwnie zapewnił nas o swojej pomocy. Tym bardziej chciałbym to podkreślić, ponieważ wiele firm dziękowało nam za wizyty już w progach drzwi, zaś firma ABJ nie poddała się i ciągle stawia na BSF. Jeszcze raz z tego miejsca bardzo dziękuję za ogromne wsparcie. Dziękuję ze jesteście z nami i nie jest Wam obojętna społeczność bocheńska"
ABJ to rzetelna firma specjalizująca się w dostarczaniu najwyższej jakości kompleksowych usług elektro-montażowych, automatyki przemysłowej oraz tworzeniu instalacji dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Doskonała realizacja różnego rodzaju projektów jest zasługą wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu inżynierów, automatyków, elektromonterów, monterów, spawaczy oraz specjalistów z zakresu administracji i logistyki.
Firma zrealizowała już ponad 350 projektów w 45 krajach. Bez kompleksów podejmują się nowych wyzwań, realizując nawet najbardziej złożone projekty.
Wszelkie informacje na temat działalności i realizacji projektów znajdziecie na stronie
www.abjelectric.pl
Poszukujesz rzetelnej firmy działającej na rynku międzynarodowym?
Wybór jest jeden - ABJ
Dziękujemy za wsparcie i liczymy na kolejny owocny rok współpracy