BSF ABJ Bochnia na znanym portalu PATRONITE.PL

Patronite to jedna z najbardziej znanych i rozpowszechnianych platform w Polsce, działająca na zasadach crowdfundingu subskrybcyjnego. Inaczej mówiąc to serwis, który umożliwia finansowe wspieranie twórców (Autorów), przez ich fanów (Patronów).

Patronite łączy Twórców z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Twórców, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności.
Jeżeli Bocheński Futsal jest bliski Twojemu sercu i losy BSF-u nie są Tobie obojętne, co więcej śledzisz nasze zmagania, trzymasz kciuki za nasze zwycięstwa, jesteś z nami podczas porażek i zwycięstw, to zachęcamy Cię PATRONIE do przejrzenia naszego profilu na PATRONITE.PL/BSFBOCHNIA i odnalezienia odpowiedniego „progu” skrojonego na każdą kieszeń. Każde najmniejsze wsparcie jest doceniane przez nas i daje nam siłę do treningu, rozwoju i walki o najwyższe cele.
 

Co zyskamy dzięki Twojemu wsparciu?
- Stabilność rozwoju stowarzyszenia
- Środki na nowe działania
- Walkę o najwyższe cele
- Wyjątkowe relacje z Tobą
 

Możesz być pewny ze Twoje wsparcie zostanie przekazane na takie cele jak:
- Zakup wody
- Pokrycie kosztów transportu
- Wynajęcie hali do treningu i organizację meczów
- Zakup sprzętu sportowego

I co najważniejsze będziemy mogli spełnić swój sen o ogromnej Bocheńskiej Społeczności, której nie jest obojętny Futsal. O społeczności która chce wspierać młode talenty w ich rozwoju, która chce tworzyć nowe lepsze sportowe jutro.
Chcemy walczyć o EKSTRAKLKASĘ w Bochni , chcemy powrócić do rozwoju grup młodzieżowych i ponownie zdobywać medale w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Chcemy przywróci Bochni prawowite miejsce na mapie sportu. Wiemy , że to jest możliwe i Bochnia jak i Bochnianie na to zasługują.

Trzymaj za nas kciuki i do zobaczenia na meczach.