Cober wspiera BSF Bochnia

Jest nam niezmiernie milo poinformować ze spółka Cober postanowiła ufundować cześć obozu przygotowawczego do nowego sezonu 2021/22 dla całego sztabu i zawodników BSF Bochnia!

Czym się zajmuje Cober?

COBER to spółka deweloperska powstała w 2013 r. obecnie zajmująca się realizacją inwestycji "Panorama" w Bochni. Ponadto Cober ma na swoim koncie wiele zrealizowanych inwestycji, m.in. rozbudowę Hotelu Millenium w Bochni, budowę 7 budynków wielorodzinnych o łącznej ilości 180 mieszkań przy ul. Brzeźnickiej, a także obiektu handlowo-usługowego zlokalizowanego również przy tej samej ulicy.

Chcecie poznać kolejne plany budowy które rozpoczną się w najbliższym kwartale 2021 r.?

Zajrzyjcie na ich stronę -> http://www.panoramabochnia.pl

Dlaczego Cober?

Dbają o najmniejsze szczegóły, uwzględniając w swoich inwestycjach wiele niezbędnych rzeczy takich jak parkingi, garaże czy place zabaw, które sprzyjają integracji mieszkańców oraz zacieśnianiu więzi.
Rafał Czaja prezes Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu dodaje „Wspaniale jest mieć świadomość ze są wśród nas ludzie którzy inwestują w sport lokalny i młodych zawodników. Cieszę się ze kolejna firma dołączyła do naszego teamu i wspiera BSF. Mamy nadzieje ze nadchodzący sezon będzie owocował w sukcesy i będziecie z nas dumni.”

Cober – Dziękujemy za wsparcie!