Czas na spotkanie ze Stalą Mielec

Już dziś o godz. 19:30  w hali sportowej SP11 na Osiedlu Smoczka w Mielcu nasz zespół rozegra swój mecz 3. kolejki I Ligi Futsalu, a rywalem będzie miejscowa Stal.

Podopieczni trenera Marcina Waniczka do spotkania podejdą podbudowani wysokim zwycięstwem w derbowym spotkaniu z Unią Tarnów (8-2), jednak będą musieli się mieć na baczności. Drużyna beniaminka w swoich pierwszych dwóch starciach dała się poznać z niezwykle ofensywnej gry. Z jednej strony zdobyła aż 13 goli, ale z drugiej tyle samo ich straciła, pokonując najpierw na własnym parkiecie Profi-Sport Duda Gałów 9-7 i ulegając nieznacznie w Nowinach miejscowemu GKS-owi 4-6.  

Trener Marcin Waniczek powinien mieć do dyspozycji wszystkich kluczowych zawodników. Faworytem, także według bukmacherów, będzie nasza drużyna, jednak z pewnością należy spodziewać się zaciętego spotkania. Wstęp wolny. 

Spośród pozostałych meczów 3. kolejki najciekawiej zapowiadają się starcia Gwiazdy Ruda Śląska z GKS-em Tychy oraz Heiro z GKS-em Ekom Invex Remedies Nowiny.

Terminarz kolejki:
3. kolejka:

Sośnica Gliwice - Kamionka Mikołów 3 października, 19:00

Stal Mielec - BSF ABJ Bochnia 3 października, 19:30

Gwiazda Ruda Śląska - GKS Tychy 4 października, 16:00

Górnik Polkowice - Profi Sport Wrocław 4 października, 16:00

Heiro Rzeszów - GKS Futsal Nowiny 4 października, 17:00

Unia Tarnów - KS AZS UMCS Lublin 4 października, 19:00

zdjęcie; Grzegorz Stodolny