Daniel Bukowiec i Dawid Porębski nowymi wzmocnieniami naszej drużyny!

Kadra naszego zespołu poszerzyła się o dwóch kolejnych graczy. Powrót Arkadiusza Budzyna do naszego zespołu nie będzie jedynym przed sezonem 2020/21, ponieważ ponownie w naszych barwach zobaczymy także Daniela Bukowca! Oprócz niego do ekipy dołączył także Dawid Porębski, w przeszłości zawodnik klubów takich jak Lex Kancelaria Słomniki czy Maxfarbex Busko-Zdrój.

Daniel Bukowiec to zawodnik w przeszłości związany przez wiele lat z naszym klubem; zarówno z zespołami młodzieżowymi jak i drużyną seniorów. 24- letni obecnie gracz reprezentował BSF ABJ Bochnia w kategoriach U-18 i U-20, gdzie często pełnił funkcję kapitana. W zespole seniorów zadebiutował jeszcze w sezonie 2014/15, później występował w  Solnym Mieście Wieliczka, w barwach którego zagrał 16 razy w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy, by następnie powrócić do naszej ekipy i pomóc jej w wywalczeniu po dwóch latach awansu do I Ligi. Przed sezonem 2019/20 popularny "Byku" wybrał grę w rozgrywkach piłki nożnej, ale po roku powrócił do naszego zespołu. Liczymy, że znów będzie jego ważnym elementem.

Zupełnie nową twarzą w ekipie jest za to Dawid Porębski. Zawodnik ten w przeszłości reprezentował Lex Kancelarię Słomniki (2016-17) i GKS Ekom Futsal Nowiny (2018), a przez ostatnie dwa sezony Maxfarbex Busko-Zdrój. 23-latek w poprzednim sezonie wystąpił 17 razy w I Lidze i zdobył 10 bramek. Aż 3 z nich zanotował w spotkaniach z naszym zespołem. W pierwszym meczu, wygranym w 2. kolejce przez Maxfarbex 6-3 zdobył dwa gole, a w rewanżu w Bochni, zakończonym remisem 4-4 po bardzo ciekawym starciu, dołożył jedno trafienie. 

Obu zawodników serdecznie witamy w naszej drużynie!