Doktor Grzegorz Głąb nowym fizjoterapeutą naszego klubu

Z przyjemnością informujemy, że współpracę z naszym klubem rozpocznie dr Grzegorz Głąb. Będzie on od teraz dbał o sprawność i zdrowie naszych zawodników.

Dr Grzegorz Głąb posiada niemal 20-letnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty. Od wielu lat współpracuje z wieloma zawodnikami uprawiającymi różne dyscypliny: piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę, kolarstwo czy rugby. Z jego usług korzystają reprezentanci Polski w lekkiej atletyce, gimnastyce i akrobatyce sportowej a także tenisiści. Praktykę łączy z pracą w charakterze wykładowcy akademickiego. Pracuje jako adiunkt w Katedrze Fizjoterapii AWF w Krakowie prowadząc zajęcia z zakresu medycyny sportowej. Jest również autorem wielu publikacji z zakresu fizjoterapii oraz instruktorem Medical Taping Concept.

Panie Doktorze, serdecznie witamy i liczymy na owocną współpracę.