Ekologiczna Pralnia Chemiczna Curyło przedłuża umowę sponsorką na kolejny rok
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Ekologiczna Pralnia Chemiczna Curyło zgodziła się przedłużyć umowę sponsorką na kolejny rok!
Pralnia Curyło, jedna z najbardziej znanych pralni w województwie małopolskim, działa w Bochni od 1938 roku. Specjalnością Pralni Curyło jest czyszczenie różnego rodzaju ubrań, odzieży straży pożarnej, kołder, koców, pokrowców na materace jak i samej pościeli.
Dodatkowo w portfolio usług można znaleźć takie pozycje jak maglowanie, usługę automatycznego prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, a także drobne usługi krawieckie. Firma także oferuje jedną z zapomnianych pozycji jaką jest farbowanie odzieży z bawełny, sztruksu, a nawet ze skóry licowej.
Rafał Czaja – Prezes Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu:
„Bardzo serdecznie dziękujemy za wiarę w nasz zespól i wsparcie w kolejnym roku. To dzięki takim firmom jak Pralnia Curyło możemy nadal funkcjonować pomimo różnych przeciwności spowodowanych pandemią i możemy budować własną markę. Dzięki takim inicjatywom razem tworzymy silną przynależność lokalną do miasta Bochnia. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i liczymy ze dzięki naszej współpracy Pralnia Curyło zyska kolejnych zadowolonych klientów i będzie jeszcze bardziej ceniona.”

Ekologiczna Pralnia Chemiczna Curyło Dziekujemy