ESTRAMO wspiera BSF!

Jest nam niezmiernie milo poinformować, ze do grona sponsorów naszej drużyny dołącza kolejna lokalna firma, tym razem jest to ESTRAMO.

Witamy w biało-niebieskiej rodzinie BSF-u!

Firma ESTRAMO zajmuje się kompleksowym wyposażaniem obiektów zbiorowego żywienia w profesjonalny sprzęt gastronomiczny, dba o restauracje, kawiarnie, kuchnie hotelowe, puby, pizzerie, stołówki: szkolne, przedszkolne, pracownicze, szpitalne i wojskowe.

Firma została założona w 2012 roku i od tego czasu gwarantuje fachowość i profesjonalizm, który nieustannie rośnie z upływem lat. Co więcej firmę charakteryzuje bardzo szeroki asortyment towarowy i indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala na dostosowanie oferty zarówno do potrzeb jak i możliwości finansowych klienta, zachowując przy tym jakość na odpowiednim poziomie.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego nowego sponsora www.estramo.pl jak i sprawdzenia asortymentu jakim dysponują w swojej siedzibie przy ulicy Partyzantów 51,

Nie zapomnijcie zapytać o rabat na hasło BSF Bochnia

Rafał Czaja – Prezes Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu:

„Bardzo serdecznie dziękujemy za wiarę w nasz zespól i wsparcie. Cieszymy się ze nasz sukces jakim jest awans do Futsalekstraklasy przyciąga co raz większe zainteresowanie nasza drużyną. Dzięki takim inicjatywom razem tworzymy silną przynależność lokalną do miasta Bochnia. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i liczymy ze dzięki naszej współpracy Estramo zyska kolejnych zadowolonych klientów.”

Agnieszka Kozub – Estramo

„Gratulujemy awansu i czekamy na dalsze sukcesy.