Gerex s.c. kolejny rok partnerem BSF

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Gerex s.c. (wcześniejsza nazwa firmy oponafelga.pl) już drugi rok z rzędu będzie wspierać Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu w walce o ekstraklasę.

Jesteśmy świadomi, że globalna pandemia Covid-19 dotknęła wiele firm, które niejednokrotnie musiały ciąć wydatki związane właśnie ze sponsoringiem. Jednak firma Gerex s.c. pomimo przeciwności nadal rozwija się zgodnie z potrzebami rynku i co ważne, nie poprzestaje na wsparciu BSF-u.

- Inwestycja w lokalny sport na początku może wydawać się inwestycją bezzwrotną, na której wyniki trzeba czekać bardzo długo. Sukcesu nie osiąga się w ciągu jednego dnia. Firma Gerex bardzo dobrze o tym wie, że na sukces trzeba pracować latami. Dlatego z tego miejsca chciałbym jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za otrzymane wsparcie i wiarę w nasz klub - podkreśla Rafał Czaja, prezes BSF .

- Ciesze się, że w Bochni mamy drużynę o ogromnych aspiracjach - mówi Markus Gierak, współwłaściciel firmy Gerex s.c. - Wierzę, że wytężona praca i determinacja zaowocuje upragnionym awansem - dodaje.

W ramach umowy sponsorskiej od pierwszego meczu nowego sezonu logo Gerex s.c. pojawi się na materiałach reklamowych podczas meczów, biuletynie przedsezonowym, stronie internetowej oraz w materiałach multimedialnych w serwisach społecznościowych.

Firma Gerex s.c. w branży wulkanizacyjnej i mechanice pojazdowej działa już od ponad 20 lat, z czego ponad 10 lat zajmuje się e-handlem. Sklep internetowy oponafelga.pl oferuje szeroki asortyment opon producentów z całego świata. Dostępne są opony samochodowe, ciężarowe, motocyklowe oraz terenowe. Ponadto oferują nowe felgi aluminiowe i stalowe.

Dodatkowo w Bochni i w Krakowie działają serwis firmy Gerex, które oferują szereg usług z zakresu mechaniki samochodowej oraz wulkanizacji (gerex.pl). Oferuje m.in. profesjonalny serwis klimatyzacji, regenerację filtrów DPF, geometrię kół 3D, dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów oraz profesjonalną odnowę felg aluminiowych i stalowych (odnowafelg.pl).


Serdecznie zapraszamy do korzystania z ich usług.