Goldie Wear - kolejna lokalna firma wspiera BSF ABJ Bochnia

Jak pewnie każdy zauważył, nadruki na odzieży sportowej cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko dlatego, że mają mnóstwo zalet i pomagają każdej trenującej osobie czy drużynie wykazać się kreatywnością. Dzięki temu łatwo pokazać własne ja czy tożsamość drużyny i wyróżnić się z tłumu. Takie rozwiązanie sprawia, że sportowa koszulka przestaje być nudna i zwyczajna, a staje się niezwykle oryginalna

Na początku chcemy serdecznie podziękować firmie Goldie Wear za fachowe wykonanie nadruków na naszej odzieży sportowej. Jesteśmy zachwyceni jakością i profesjonalnym wykonaniem nadruków. Cała drużyna BSF ABJ Bochnia może teraz godnie reprezentować barwy swojego klubu.

Co więcej, firma Goldie Wear nie poprzestała tylko na wykonaniu zamówienia, ale także postanowiła dołączyć do grona firm, które wspierają rozwój Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu i dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu społecznej świadomości potrzeby wspierania młodych i zdolnych sportowców.

Firma Goldie Wear jest nowo powstałą firmą zajmującą się produkcją oraz dystrybucją odzieży roboczej, reklamowej jak i profesjonalnym znakowaniem odzieży takimi metodami jak (haft komputerowy, sitodruk, sublimacja, termotransfer). W swojej ofercie Goldie Wear posiada również szeroką gamę asortymentu BHP co pozwala na kompleksową obsługę klienta detalicznego jak i małych i dużych przedsiębiorstw

„Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wybór odpowiedniej firmy wykonującej nadruki na odzieży sportowej jest trudny. Przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość wykonania i pracujemy tylko na nowoczesnym sprzęcie. Dlatego wykonane przez nas nadruki będą wytrzymałe, odporne na wysokie temperatury prania i będą świetnie się prezentować na boisku. To sprawia, że wykonywane przez nas nadruki na spodenkach sportowych oraz koszulkach będą idealnym rozwiązaniem dla drużyny BSF Bochnia” mówi prezes firmy Goldie Wear, Agata Leszko.

„Nasza współpraca rozpoczęła się dosyć niewinnie. Na początku wysłaliśmy zapytanie o wykonanie nadruków, a firma Goldie Wear oprócz profesjonalnego wykonania usługi również zechciała zainwestować w rozwój lokalnej młodzieży. To dzięki wspólnemu celowi udało się nam dojść do porozumienia i teraz razem optymistycznie patrzymy w przyszlość” mówi prezes BSF-u Rafał Czaja.

Na hasło: BSF ABJ Bochnia przysługuje 10% zniżki
Zapraszamy do kontaktu:
goldiewear@interia.pl