Hardwood na kolejny rok z BSF-em!

Mamy przyjemność poinformować, że firma Hardwood w kolejnym sezonie również będzie wspierać BSF Bochnia. To już jest drugi sezon, gdzie możemy liczyć na wsparcie ze strony bocheńskiej firmy.

Firma Hardwood specjalizuje się w kompleksowej realizacji zamówień na tarasy, obejmujących produkcje, import oraz montaż najwyższej jakości drewnianych desek.

Co więcej?

Tarasy drewniane wykonywane przez firmę Hardwood spełniają najwyższe standardy. Do każdej inwestycji podchodzą indywidualnie i dokładają wszelkich starań, aby oferowane usługi były najwyższej jakości.

Więcej informacji znajdziecie na ich stronie www.hardwood.pl

"Szczególnie dziękujemy, że byliście z nami w tym roku, wiedząc ze nie był to łatwy rok pod względem ekonomicznym dla wielu firm. Wasza pomoc motywuje nas do dalszego działania i osiągania jak najlepszych wyników! Już po raz kolejny będziecie naszym partnerem w zmaganiach w nadchodzącym sezonie :) To dzięki takim ludziom jak Wy możemy myśleć o dalszym rozwoju bocheńskiego futsalu. Liczymy na owocną współprace i mamy nadzieje, że nadchodzący sezon przyniesie wiele dumy i niezapomnianych emocji. Dziękujemy że jesteście z nami i możemy na Was liczyć" – powiedział Prezes Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu – Rafał Czaja