Hardwood również wspiera BSF

BSF Bochnia podpisuje kolejną umowę sponsorksą. Swoją cegiełkę do budowy Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalowego dokłada firma Hardwood.

Firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji zamówień na tarasy, obejmujących produkcję, import oraz montaż najwyższej jakości drewnianych desek. Tarasy drewniane wykonywane przez firmę Hardwood spełniają najwyższe standardy. Do każdej inwestycji podchodzą indywidualnie i dokładają wszelkich starań, aby oferowane usługi były najwyższej jakości. Oprócz montażu zajmują się również sprzedażą najwyższej jakości materiałów, niezbędnych do realizacji tarasu z drewna, czy też elewacji.

Wszystkich chętnych zapraszamy do korzystania z usług firmy Hardwood, którą można znaleźć przy ulicy Wodociągowej 6A w Bochni.

"Dziękujemy za okazanie nam zaufania rzetelnej, bocheńskiej firmie Hardwood. Po raz kolejny spotykamy się w gronie sympatycznych osób, którym zależy na potrzebach i rozwoju naszego klubu. Liczymy na owocną współpracę" – Prezes Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu – Rafał Czaja

Witamy w rodzinie BSF!