Na spotkanie z futsalowymi legendami

Jutro, w niedzielę 15 listopada, w ramach meczu 8. kolejki I ligi futsalu, grupy południowej, GKS Futsal Tychy podejmie BSF ABJ Bochnia. Początek o godzinie 18.

Mecz będzie zamknięty dla kibiców, gospodarze planują relację video z tych zawodów. Zapowiadają się one niezwykle ciekawie, wszak i ekipa z Tychów jak i z Bochni mają w dorobku mniej punktów niż zakładano to przed sezonem. Tyska drużyna zajmuje ósme miejsce, ostatnio przegrała z tarnowską Unią, ale ma tylko dwa "oczka" mniej od BSF ABJ. Zresztą w Tychach uważają, że początek sezonu pokazał, iż na Górnika Polkowice nie ma mocnych, natomiast walka toczyć się będzie o zajęcie drugiego miejsca premiowanego grą w barażach. Na drugą lokatę GKS Tychy ma wciąż szanse, podobnie zresztą, jak spora liczba drużyn.

Przedstawiając GKS Tychy trzeba podkreślić, że to drużyna, która w ekstraklasie spędziła sześć lat! Gwuazdami zespołu sa pamiętający tamte czasy grający trener Michał Słonina, bramkarz Zbigniew Modrzik oraz Bartłomiej Sitko, który po rocznym pobycie w GSF Gliwice wrócił do Tychów. Oprócz wymienionych graczy pozostali to lokalna młodzież, zdolna, ale na co wskazują wyniki w tym sezonie, grająca w kratkę. Jak będzie w niedzielę?