Po kolejne 3 punkty domowe będziemy jeździć z Rejonowym Przedsiębiorstwem Przewozowym w Bochni

Po raz kolejny mamy zaszczyt poinformować o nowej współpracy i przedstawić nowego sponsora BSF-u. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność podpisać umowę z Rejonowym Przedsiębiorstwem Przewozowym w Bochni o wzajemnej promocji. Na mocy porozumienia w autobusach podmiejskich pojawią się plakaty promujące Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu, a na meczach domowych BSF-u pojawi się kolejny baner firmy.

Dzięki podpisanej umowie mamy nadzieję na większe dotarcie do lokalnych kibiców i sympatyków futsalu oraz zainteresowanie naszym klubem. Serdecznie dziękujemy za pomoc w promocji naszego klubu – Prezes Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu – Rafał Czaja.

Jestem pod wrażeniem prężnej działalności Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu, ambitnych planów oraz zaangażowania działaczy w rozwój kultury fizycznej i sportu - halowej piłki nożnej, która zdobywa coraz większą popularność wśród zawodników i kibiców. Nasza współpraca w zakresie promocji przyniesie z pewnością wymierne korzyści przyczyniając się do większej rozpoznawalności w środowisku zarówno Bocheńskiego Stowarzyszenia Futsalu jak też Rejonowego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego – mówi prezes spółki Adam Kwaśniak

RPK Bochnia to publiczny przewoźnik komunikacji rejonowej w gminie Bochnia i Bochni. Przedsiębiorstwo pod tą nazwą powstało w wyniku podziału Wojewódzkiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Tarnowie i działa od 1993 roku. W przeszłości właścicielami spółki byli: Gmina Bochnia, Miasto Bochnia, Miasto i Gmina Nowy Wiśnicz oraz Gmina Rzezawa. Obecnie jednoosobowym właścicielem Przedsiębiorstwa jest Gmina Bochnia.

RPK Bochnia zlokalizowane jest na ul. Partyzantów 49. W zakres usług oprócz przewozu osób wchodzi:

- Stacja paliw oferująca tanie i dobre paliwo na lokalnym rynku pochodzące od dostawców z grupy Lotos/Orlen,
- Myjnia bezdotykowa posiadająca trzy niezależne stanowiska,
- Profesjonalna myjnia wszelakich pojazdów zaczynając od aut osobowych, a kończąc na tirach, busach czy ciągnikach. Domycia wykorzystywane są atestowe środki myjące wiodących firm obecnie „Kenotek”
- Mechanika pojazdowa, samochodów osobowych i ciężarowych - gdzie pracują wyspecjalizowani i doświadczeni mechanicy,
- Usługi okręgowej stacji kontroli pojazdów –wykonującą wszelką niezbędną diagnostykę,
- Wulkanizacja, wymiana opon, ustawienie zbieżności 3D
- Myjnia ręczna, kosmetyka samochodowa.