Riko Meble zostaje z nami!
BSF ABJ Bochnia poszerzyło zakres współpracy z firmą Riko. Od teraz logo tej firmy będzie widniało na strojach meczowych obok logo głównego sponsora ABJ. Jest nam niezmiernie miło, że możemy liczyć na wsparcie naszego zespołu i kontynuowanie owocnej kooperacji.
Firam Riko jest producentem mebli z litego drewna, w głównej mierze stołów dębowych, klonowych, oraz orzechowych. Meble tworzone są na wymiar, wedle życzenia Klienta. Firma specjalizuje się w produkcji komód salonowych, wiszących lub wolnostojących o różnych wymiarach z elementami szkła. Korzystajac z usług firmy Riko możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w tej dziedzinie. Indywidualne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom jest tym, co mocno wyróżnia firmę Riko.
Firma Riko od lat wspiera BSF, jej prezes Ryszard Łącki mocno trzyma kciuki za rozwój lokalnej młodzieży. „Dołączamy do grona sponsorów BSF-u, myślę, że w przełomowym momencie. Mimo pandemii, która dotknęła wszystkie firmy, to czas zjednoczenia i pokazania siły lokalnych przedsiębiorstw w budowie silnej drużyny futsalowej w Bochni. Chcemy w tym procesie uczestniczyć i dołożyć swoją cegiełkę. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć wiele.”- powiedział Prezes firmy Riko Ryszard Łącki.
Prezes Rafał Czaja doceniając wsparcie powiedział:
„Dziękujemy firmie Riko za otrzymane zaufanie, co więcej wierzymy, że wspólnie z jeszcze większą odwagą będziemy patrzeć w przyszłość i realizować postawione przed sobą cele sportowe, organizacyjne i biznesowe.„