Riko w arcyważnym sezonie z BSF-em

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich naszych kibiców i sympatyków, że po raz kolejny możemy liczyć na wsparcie ze strony firmy Riko. W nadchodzącym sezonie ponownie kontynuujemy współpracę i dziękujemy ze jesteście z nami!

A czy wiecie czym dokładnie zajmuje się nasz sponsor?

Firma Riko jest producentem mebli z litego drewna, w głównej mierze stołów dębowych, klonowych, oraz orzechowych. Meble tworzone są na wymiar, wedle życzenia Klienta. Ponadto, Riko specjalizuje się w produkcji komód salonowych, wiszących lub wolnostojących o różnych wymiarach z elementami szkła.

Pamiętaj! Korzystając z usług firmy Riko możesz liczyć na profesjonalne doradztwo w tej dziedzinie. Indywidualne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście naprzeciw jego oczekiwaniom jest tym, co mocno wyróżnia firmę Riko.

Firma Riko już od wielu lat wspiera BSF i jest jej wiernym fanem, a jej prezes Ryszard Łącki bardzo mocno trzyma kciuki za nasz zespół, nie jest obojętny i angażuje się w rozwój lokalnej młodzieży! Brawo

Prezes Rafał Czaja doceniając wsparcie powiedział: „To dzięki takim pasjonatom sportu jak Pan Ryszard Łącki, BSF Bochnia może spokojnie spoglądać w przyszłość, co więcej, postawione przed sobą cele sportowe, organizacyjne i biznesowe wymagają dużej odwagi, ale tez wspomnianego wsparcia. To dzięki firmie Riko możemy z odwagą podejmować kolejne wyzwania. Dziękujemy ze jesteście z nami.”

„Należymy do zaszczytnego grona sponsorów BSF-u, bo bardzo mocno wierzymy w rozwój futsalowego środowiska, a szczególnie bocheńskiego i liczymy na wysokie wyniki. Chcemy brać czynny udział w procesie budowy silnego klubu futsalowego na skale ogólnopolską i być jego częścią. Jestem przekonany ze wspólnymi silami osiągniemy wiele dobrego.” powiedział Prezes firmy Riko Ryszard Łącki.