Rozgrywki zawieszone do 26. marca!

W czwartek, 12 marca 2020 roku, wsiedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Zarządu PZPN, mające na celu podjęcie uchwały wsprawie zasad postępowania na wypadek braku możliwości rozgrywania oficjalnych meczów piłkarskich na terytorium RP wsezonie 2019/2020 wzwiązku zdecyzją organów państwowych.

W uchwale odniesiono się także do rozgrywek futsalowych. Na podstawie art. 1 pkt 2.rozgrywki III ligi ipozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej iFutsalu, kobiet imężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają zawieszone do dnia 29 marca 2020 r. włącznie.

Oznacza to, że zaplanowane na niedzielę 15.03. w ramach 18. kolejki I Ligi spotkanie z Górnikiem Polkowice zostanie rozegrane w późniejszym terminie. Tak samo stanie się z wyjazdowym meczem 19. kolejki z Sośnicą Gliwice.


UWAGA! Spotkanie otwarte dla przedstawicieli władz, działaczy samorządowych oraz sympatyków klubu BSF ABJ Bochnia odbędzie się zgodnie z planem w niedzielę o godz. 15:00 w hotelu "Nowa Bochnia".