Zaproszenie na konferencję dotyczącą rozwoju naszego klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i przyjaciół BSF ABJ Bochnia na otwarte spotkanie, które odbędzie się w niedziele tj. 15.03 o godzinie 15.00 w Hotelu Nowa Bochnia na ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 24.

Gościem honorowym będzie burmistrz miasta Bochnia Pan Stefan Kolawiński oraz wielu innych przedstawicieli władzy, potencjalnych sponsorów i działaczy samorządowych.

Jeśli potrzeby naszego klubu są Ci bliskie, liczymy na Twoja obecność

A zaraz po spotkaniu o godz. 17.00 serdecznie zachęcamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie w starciu z Górnikiem Polkowice. W związku z zaostrzeniem środków bezpieczeństwa zachęcamy wszystkich do obejrzenia transmisji na żywo w internecie. Link podamy wkrótce.

Wielkie emocje, radość, ekscytacja czy wzruszenie towarzyszą nie tylko zawodnikom sportowym, lecz także kibicom, którzy uważnie śledzą każdy ruch swoich ulubieńców.

Wspieraj Nas! Zapewniamy dużą dawkę pozytywnych emocji ⚽.

Zapraszamy. Do zobaczenia.