Zaproszenie na konferencję dotyczącą rozwoju naszego klubu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, sympatyków i przyjaciół BSF ABJ Bochnia na otwarte spotkanie, które odbędzie się w najbliższą niedziele tj. 27.09 o godzinie 15.30 w sali konferencyjnej na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego 32.

Gościem honorowym będzie starosta powiatu Bocheńskiego Pan Adam Korta oraz wielu innych przedstawicieli władzy, potencjalnych sponsorów i działaczy samorządowych.

Jeśli potrzeby naszego klubu są Ci bliskie, liczymy na Twoja obecność, a zaraz po spotkaniu o godz. 17.00 serdecznie zachęcamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie w starciu z Unią Tarnów.

Wielkie emocje, radość, ekscytacja czy wzruszenie towarzyszą nie tylko zawodnikom sportowym, lecz także kibicom, którzy uważnie śledzą każdy ruch swoich ulubieńców. Wspieraj Nas! Zapewniamy dużą dawkę pozytywnych emocji.