Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tychy
4:1
KS Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
FC Luxbor Pyskowice
Futsal Klub Odra Opole
4:2
Heiro Rzeszów
Gredar Futsal Team Brzeg
5:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Berland Komprachcice
1:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Come-on Kobierzyce
4:0
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
Come-on Kobierzyce
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:2
Futsal Klub Odra Opole
FC Luxbor Pyskowice
9:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Heiro Rzeszów
3:2
Gredar Futsal Team Brzeg
KS Polkowice
6:4
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
5:6
GKS Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:7
Heiro Rzeszów
GKS Tychy
4:1
Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Klub Odra Opole
3:6
KS Polkowice
Come-on Kobierzyce
9:2
FC Luxbor Pyskowice
Berland Komprachcice
2:0
UKS Ekom Futsal Nowiny
Gredar Futsal Team Brzeg
6:6
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Come-on Kobierzyce
8:1
GKS Tychy
KS Polkowice
4:2
Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
2:3
Futsal Klub Odra Opole
Gwiazda Ruda Śląska
1:5
Berland Komprachcice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC Luxbor Pyskowice
1:1
Heiro Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Tychy
10:4
FC Luxbor Pyskowice
Futsal Klub Odra Opole
3:4
Gwiazda Ruda Śląska
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:2
KS Polkowice
Berland Komprachcice
1:3
Come-on Kobierzyce
Gredar Futsal Team Brzeg
2:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Tychy
3:3
Berland Komprachcice
FC Luxbor Pyskowice
3:8
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
KS Polkowice
5:2
Heiro Rzeszów
Come-on Kobierzyce
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:6
KS Polkowice
Futsal Klub Odra Opole
2:6
GKS Tychy
Heiro Rzeszów
4:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
2:2
FC Luxbor Pyskowice
Gredar Futsal Team Brzeg
1:5
Come-on Kobierzyce
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
5:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Tychy
4:2
Gredar Futsal Team Brzeg
Come-on Kobierzyce
9:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC Luxbor Pyskowice
4:7
KS Polkowice
Berland Komprachcice
3:3
Futsal Klub Odra Opole
Gwiazda Ruda Śląska
0:0
Heiro Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:6
Gwiazda Ruda Śląska
KS Polkowice
4:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
5:6
Come-on Kobierzyce
Futsal Klub Odra Opole
2:3
FC Luxbor Pyskowice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:3
GKS Tychy
Gredar Futsal Team Brzeg
3:3
Berland Komprachcice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
6:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Futsal Klub Odra Opole
2:2
Gredar Futsal Team Brzeg
FC Luxbor Pyskowice
3:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
KS Polkowice
GKS Tychy
6:5
Heiro Rzeszów
Come-on Kobierzyce
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
GKS Tychy
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:3
Futsal Klub Odra Opole
Heiro Rzeszów
5:1
Berland Komprachcice
Gredar Futsal Team Brzeg
6:3
FC Luxbor Pyskowice
KS Polkowice
2:7
Come-on Kobierzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
Come-on Kobierzyce
Heiro Rzeszów
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Gredar Futsal Team Brzeg
FC Luxbor Pyskowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
KS Polkowice
- : -
GKS Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
FC Luxbor Pyskowice
Come-on Kobierzyce
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
- : -
KS Polkowice
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
Heiro Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
- : -
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
GKS Tychy
FC Luxbor Pyskowice
- : -
Come-on Kobierzyce
KS Polkowice
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
FC Luxbor Pyskowice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Tychy
- : -
Come-on Kobierzyce
Berland Komprachcice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Klub Odra Opole
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
KS Polkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Heiro Rzeszów
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
Gredar Futsal Team Brzeg
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Come-on Kobierzyce
- : -
Berland Komprachcice
FC Luxbor Pyskowice
- : -
GKS Tychy
KS Polkowice
- : -
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
FC Luxbor Pyskowice
Heiro Rzeszów
- : -
KS Polkowice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
- : -
GKS Tychy
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Come-on Kobierzyce
Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Come-on Kobierzyce
- : -
Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Tychy
- : -
Futsal Klub Odra Opole
FC Luxbor Pyskowice
- : -
Berland Komprachcice
KS Polkowice
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Come-on Kobierzyce
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Berland Komprachcice
Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
GKS Tychy
KS Polkowice
- : -
FC Luxbor Pyskowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
KS Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Come-on Kobierzyce
- : -
Heiro Rzeszów
GKS Tychy
- : -
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Berland Komprachcice
- : -
Gredar Futsal Team Brzeg
FC Luxbor Pyskowice
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
- : -
Come-on Kobierzyce
UKS Ekom Futsal Nowiny
- : -
FC Luxbor Pyskowice
Heiro Rzeszów
- : -
GKS Tychy
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Berland Komprachcice
Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
Futsal Klub Odra Opole
KS Polkowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
UKS Ekom Futsal Nowiny
Come-on Kobierzyce
- : -
KS Polkowice
GKS Tychy
- : -
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Berland Komprachcice
- : -
Heiro Rzeszów
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC Luxbor Pyskowice
- : -
Gredar Futsal Team Brzeg
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?