Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Futsal Tychy
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
3:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
5:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Heiro Rzeszów
Berland Komprachcice
3:3
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
KS Futsal Team Brzeg
5:8
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Pauza
Heiro Rzeszów
7:3
KS Futsal Team Brzeg
AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:4
Berland Komprachcice
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
3:2
Gwiazda Ruda Śląska
FC Remedium Hybryd Pyskowice
5:0
GKS Futsal Tychy
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
6:6
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
Pauza
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
3:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Berland Komprachcice
2:6
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Gwiazda Ruda Śląska
7:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Futsal Team Brzeg
5:5
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
2:0
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Pauza
Heiro Rzeszów
4:9
GKS Futsal Tychy
AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:0
KS Futsal Team Brzeg
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
4:0
Berland Komprachcice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
1:1
Gwiazda Ruda Śląska
FC Remedium Hybryd Pyskowice
5:5
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
GKS Futsal Tychy
2:2
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
3:3
FC Remedium Hybryd Pyskowice
KS Futsal Team Brzeg
5:6
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Zawisza WNS Malwee Rzgów
7:3
Heiro Rzeszów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Pauza
AZS UMCS Lublin Futsal Team
10:4
GKS Futsal Tychy
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
14:2
KS Futsal Team Brzeg
Berland Komprachcice
2:4
Gwiazda Ruda Śląska
FC Remedium Hybryd Pyskowice
7:2
Heiro Rzeszów
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
3:1
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Heiro Rzeszów
3:0
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
7:4
FC Remedium Hybryd Pyskowice
GKS Futsal Tychy
4:3
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
KS Futsal Team Brzeg
4:4
Berland Komprachcice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
1:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
Pauza
AZS UMCS Lublin Futsal Team
9:3
Heiro Rzeszów
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
4:2
GKS Futsal Tychy
KS Futsal Team Brzeg
3:8
Gwiazda Ruda Śląska
FC Remedium Hybryd Pyskowice
6:1
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
5:1
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
Heiro Rzeszów
5:6
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
GKS Futsal Tychy
6:6
Berland Komprachcice
KS Futsal Team Brzeg
1:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
1:3
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Zawisza WNS Malwee Rzgów
1:5
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Futsal Team Brzeg
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
8:3
GKS Futsal Tychy
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
8:3
Heiro Rzeszów
Berland Komprachcice
6:0
Zawisza WNS Malwee Rzgów
FC Remedium Hybryd Pyskowice
5:4
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
6:2
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:6
Gwiazda Ruda Śląska
Heiro Rzeszów
2:8
Berland Komprachcice
GKS Futsal Tychy
6:6
KS Futsal Team Brzeg
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
5:1
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
8:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
3:5
KS Futsal Team Brzeg
Heiro Rzeszów
5:5
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:1
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
4:1
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
3:10
Berland Komprachcice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
6:8
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Berland Komprachcice
3:0
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
5:1
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
5:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
KS Futsal Team Brzeg
6:6
Heiro Rzeszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
Pauza
AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:9
Gwiazda Ruda Śląska
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
4:5
KS Futsal Team Brzeg
FC Remedium Hybryd Pyskowice
6:6
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
2:2
Berland Komprachcice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
7:2
GKS Futsal Tychy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Pauza
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Gwiazda Ruda Śląska
2:3
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
GKS Futsal Tychy
6:3
Heiro Rzeszów
Berland Komprachcice
3:4
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
KS Futsal Team Brzeg
4:6
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
2:1
Gwiazda Ruda Śląska
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
4:2
GKS Futsal Tychy
FC Remedium Hybryd Pyskowice
3:5
Berland Komprachcice
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
4:4
KS Futsal Team Brzeg
Heiro Rzeszów
5:3
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Pauza
Heiro Rzeszów
6:3
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Gwiazda Ruda Śląska
4:0
Berland Komprachcice
GKS Futsal Tychy
5:4
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Futsal Team Brzeg
2:5
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
6:4
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Pauza
Berland Komprachcice
5:2
KS Futsal Team Brzeg
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
3:4
Heiro Rzeszów
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
5:1
GKS Futsal Tychy
FC Remedium Hybryd Pyskowice
1:7
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
Pauza
GKS Futsal Tychy
2:7
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Gwiazda Ruda Śląska
6:7
KS Futsal Team Brzeg
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
4:3
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
1:9
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Heiro Rzeszów
2:6
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
Pauza
AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:1
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
7:4
GKS Futsal Tychy
FC Remedium Hybryd Pyskowice
2:2
KS Futsal Team Brzeg
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
10:0
Heiro Rzeszów
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
8:4
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:2
FC Remedium Hybryd Pyskowice
GKS Futsal Tychy
2:2
Gwiazda Ruda Śląska
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
1:8
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
Heiro Rzeszów
1:5
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Zawisza WNS Malwee Rzgów
4:2
Berland Komprachcice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:4
Słomniczanka Lex Kancelaria Słomniki
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
7:2
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
7:3
Heiro Rzeszów
KS Futsal Team Brzeg
6:6
GKS Futsal Tychy
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
Zawisza WNS Malwee Rzgów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?