Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
4:2
Heiro Rzeszów
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
5:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
5:1
Berland Komprachcice
Futsal Klub Odra Opole
5:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
GKS FUTSAL TYCHY
10:5
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
1:8
P.A. Nova Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
1:5
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Heiro Rzeszów
2:11
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
AZS UMCS Lublin Futsal Team
0:3
Gwiazda Ruda Śląska
P.A. Nova Gliwice
7:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Berland Komprachcice
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
3:4
GKS FUTSAL TYCHY
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Berland Komprachcice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
5:1
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
GKS FUTSAL TYCHY
- : -
P.A. Nova Gliwice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Heiro Rzeszów
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
P.A. Nova Gliwice
- : -
Heiro Rzeszów
GKS FUTSAL TYCHY
- : -
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Berland Komprachcice
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
2:8
Futsal Klub Odra Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
8:1
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
P.A. Nova Gliwice
Futsal Klub Odra Opole
- : -
GKS FUTSAL TYCHY
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Berland Komprachcice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
P.A. Nova Gliwice
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
Futsal Klub Odra Opole
GKS FUTSAL TYCHY
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Berland Komprachcice
- : -
Heiro Rzeszów
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Berland Komprachcice
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
GKS FUTSAL TYCHY
Futsal Klub Odra Opole
- : -
P.A. Nova Gliwice
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
P.A. Nova Gliwice
- : -
Berland Komprachcice
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
GKS FUTSAL TYCHY
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
- : -
Heiro Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
GKS FUTSAL TYCHY
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
P.A. Nova Gliwice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
Futsal Klub Odra Opole
Berland Komprachcice
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
P.A. Nova Gliwice
- : -
Zawisza WNS Malwee Rzgów
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
- : -
Heiro Rzeszów
GKS FUTSAL TYCHY
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Futsal Klub Odra Opole
- : -
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
- : -
Gminny Klub Sportowy Futsal Nowiny
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
- : -
P.A. Nova Gliwice
Berland Komprachcice
- : -
GKS FUTSAL TYCHY
Futsal Klub Odra Opole
- : -
Heiro Rzeszów
FC Remedium Hybryd Pyskowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?