Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ryglice
7:0
Fundacja Górnik Tarnów
Olimpia Wojnicz
26:0
KS Łękawica
ZKS III Unia Tarnów
4:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Wolania Wola Rzędzińska
2:5
Błękitni 1947 Tarnów
UKS Pleśna
0:17
Dunajec Zakliczyn
MUKS TAP Tarnów
5:4
Lisek Lisia Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Fundacja Górnik Tarnów
2:9
Olimpia Wojnicz
Wolania Wola Rzędzińska
1:6
ZKS III Unia Tarnów
KS Łękawica
0:9
MUKS TAP Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice
8:0
UKS Pleśna
Dunajec Zakliczyn
9:1
KS Ryglice
Błękitni 1947 Tarnów
3:1
Lisek Lisia Góra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS TAP Tarnów
3:3
Fundacja Górnik Tarnów
ZKS III Unia Tarnów
5:2
Błękitni 1947 Tarnów
KS Ryglice
3:1
Ciężkowianka Ciężkowice
Olimpia Wojnicz
3:1
Dunajec Zakliczyn
UKS Pleśna
2:9
Wolania Wola Rzędzińska
Lisek Lisia Góra
10:1
KS Łękawica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
7:1
MUKS TAP Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice
2:2
Olimpia Wojnicz
Błękitni 1947 Tarnów
18:1
KS Łękawica
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
KS Ryglice
Fundacja Górnik Tarnów
2:3
Lisek Lisia Góra
ZKS III Unia Tarnów
14:0
UKS Pleśna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ryglice
1:0
ZKS III Unia Tarnów
KS Łękawica
1:12
Fundacja Górnik Tarnów
Olimpia Wojnicz
6:0
Wolania Wola Rzędzińska
Lisek Lisia Góra
0:9
Dunajec Zakliczyn
MUKS TAP Tarnów
1:4
Ciężkowianka Ciężkowice
UKS Pleśna
1:5
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
22:0
KS Łękawica
Wolania Wola Rzędzińska
0:2
MUKS TAP Tarnów
ZKS III Unia Tarnów
1:8
Olimpia Wojnicz
Błękitni 1947 Tarnów
6:1
Fundacja Górnik Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice
5:1
Lisek Lisia Góra
UKS Pleśna
1:9
KS Ryglice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łękawica
1:16
Ciężkowianka Ciężkowice
Fundacja Górnik Tarnów
1:7
Dunajec Zakliczyn
Lisek Lisia Góra
2:3
Wolania Wola Rzędzińska
MUKS TAP Tarnów
2:3
ZKS III Unia Tarnów
KS Ryglice
1:1
Błękitni 1947 Tarnów
Olimpia Wojnicz
18:1
UKS Pleśna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
22:0
KS Łękawica
UKS Pleśna
3:3
MUKS TAP Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice
1:3
Fundacja Górnik Tarnów
ZKS III Unia Tarnów
9:1
Lisek Lisia Góra
KS Ryglice
1:3
Olimpia Wojnicz
Błękitni 1947 Tarnów
2:6
Dunajec Zakliczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
7:2
Ciężkowianka Ciężkowice
KS Łękawica
2:10
ZKS III Unia Tarnów
Fundacja Górnik Tarnów
5:2
Wolania Wola Rzędzińska
Lisek Lisia Góra
6:1
UKS Pleśna
MUKS TAP Tarnów
1:2
KS Ryglice
Olimpia Wojnicz
13:4
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolania Wola Rzędzińska
1:4
Dunajec Zakliczyn
KS Ryglice
2:1
Lisek Lisia Góra
UKS Pleśna
19:1
KS Łękawica
ZKS III Unia Tarnów
3:1
Fundacja Górnik Tarnów
Błękitni 1947 Tarnów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
Olimpia Wojnicz
10:0
MUKS TAP Tarnów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Zakliczyn
6:2
ZKS III Unia Tarnów
KS Łękawica
0:14
KS Ryglice
Fundacja Górnik Tarnów
- : -
UKS Pleśna
Ciężkowianka Ciężkowice
4:2
Wolania Wola Rzędzińska
MUKS TAP Tarnów
0:4
Błękitni 1947 Tarnów
Lisek Lisia Góra
5:7
Olimpia Wojnicz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?