Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:3
Neptun Końskie
Unia Sędziszów
2:0
Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa
0:5
Korona II Kielce
Klimontowianka PBI Klimontów
1:2
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
2:0
ŁKS Probudex Łagów
Granat Skarżysko-Kamienna
0:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Wierna Małogoszcz
3:0
Pogoń Staszów
Lubrzanka Kajetanów
1:1
GKS Nowiny
Nida Pińczów
2:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:0
Partyzant Radoszyce
Lubrzanka Kajetanów
2:2
Korona II Kielce
Pogoń Staszów
1:0
ŁKS Probudex Łagów
Unia Sędziszów
0:0
Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów
4:1
Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn
2:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Wierna Małogoszcz
2:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Neptun Końskie
1:0
Nida Pińczów
Kamienna Brody
0:1
GKS Nowiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
1:2
Alit Ożarów
Partyzant Radoszyce
1:0
Wierna Małogoszcz
Pogoń Staszów
2:1
Unia Sędziszów
Klimontowianka PBI Klimontów
1:5
Neptun Końskie
Naprzód Jędrzejów
2:1
Kamienna Brody
Granat Skarżysko-Kamienna
3:1
ŁKS Probudex Łagów
Nida Pińczów
0:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Nowiny
1:2
Korona II Kielce
Hetman Włoszczowa
4:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
5:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Partyzant Radoszyce
2:2
ŁKS Probudex Łagów
Unia Sędziszów
2:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów
2:1
GKS Nowiny
Naprzód Jędrzejów
1:2
Pogoń Staszów
Wierna Małogoszcz
3:2
Nida Pińczów
Neptun Końskie
3:0
Hetman Włoszczowa
Kamienna Brody
1:4
Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn
4:2
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
0:1
Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce
5:1
Unia Sędziszów
Pogoń Staszów
3:1
Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa
2:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Klimontowianka PBI Klimontów
0:3
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
Naprzód Jędrzejów
Korona II Kielce
2:0
Alit Ożarów
Nida Pińczów
4:1
ŁKS Probudex Łagów
GKS Nowiny
3:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:1
Lubrzanka Kajetanów
Pogoń Staszów
2:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Unia Sędziszów
0:2
Nida Pińczów
ŁKS Probudex Łagów
3:1
Klimontowianka PBI Klimontów
Naprzód Jędrzejów
1:1
Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz
0:0
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
1:2
GKS Nowiny
Kamienna Brody
3:1
Alit Ożarów
Łysica Bodzentyn
1:3
Korona II Kielce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
0:3
Wierna Małogoszcz
Partyzant Radoszyce
2:3
Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
3:2
ŁKS Probudex Łagów
Klimontowianka PBI Klimontów
3:1
Unia Sędziszów
Granat Skarżysko-Kamienna
6:1
Kamienna Brody
Korona II Kielce
3:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
1:0
Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny
2:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Alit Ożarów
4:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:2
Korona II Kielce
Pogoń Staszów
2:1
Nida Pińczów
Unia Sędziszów
0:3*
Hetman Włoszczowa
ŁKS Probudex Łagów
2:1
Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów
3:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz
1:0
GKS Nowiny
Neptun Końskie
4:0
Alit Ożarów
Kamienna Brody
1:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce
3:0
Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa
0:1
Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów
2:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Klimontowianka PBI Klimontów
2:3
Pogoń Staszów
Korona II Kielce
0:2
Wierna Małogoszcz
Nida Pińczów
2:0
Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny
2:1
ŁKS Probudex Łagów
Łysica Bodzentyn
2:3
Neptun Końskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:0
Nida Pińczów
Pogoń Staszów
6:1
Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów
0:3
GKS Nowiny
ŁKS Probudex Łagów
0:6
Korona II Kielce
Naprzód Jędrzejów
0:2
Lubrzanka Kajetanów
Granat Skarżysko-Kamienna
8:1
Klimontowianka PBI Klimontów
Wierna Małogoszcz
2:5
Alit Ożarów
Kamienna Brody
1:1
Neptun Końskie
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:1
Łysica Bodzentyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
4:1
Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
1:5
Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów
4:0
ŁKS Probudex Łagów
Klimontowianka PBI Klimontów
0:4
Partyzant Radoszyce
Korona II Kielce
6:0
Unia Sędziszów
Nida Pińczów
1:1
Kamienna Brody
Neptun Końskie
2:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
GKS Nowiny
3:0
Naprzód Jędrzejów
Łysica Bodzentyn
0:2
Wierna Małogoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
2:0
Hetman Włoszczowa
Pogoń Staszów
1:1
GKS Nowiny
Unia Sędziszów
1:2
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
0:5
Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Lubrzanka Kajetanów
Wierna Małogoszcz
2:4
Neptun Końskie
Nida Pińczów
1:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Kamienna Brody
1:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Probudex Łagów
0:0
Łysica Bodzentyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa
2:0
Nida Pińczów
Alit Ożarów
2:2
Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka PBI Klimontów
2:2
Kamienna Brody
Korona II Kielce
5:2
Pogoń Staszów
Neptun Końskie
2:0
ŁKS Probudex Łagów
GKS Nowiny
0:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
5:0
Unia Sędziszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:2
GKS Nowiny
Pogoń Staszów
4:1
Alit Ożarów
Unia Sędziszów
0:8
Neptun Końskie
ŁKS Probudex Łagów
1:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Klimontowianka PBI Klimontów
1:1
Hetman Włoszczowa
Granat Skarżysko-Kamienna
4:2
Korona II Kielce
Nida Pińczów
0:0
Lubrzanka Kajetanów
Kamienna Brody
1:4
Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów
0:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Unia Sędziszów
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Klimontowianka PBI Klimontów
Hetman Włoszczowa
0:0
Kamienna Brody
Alit Ożarów
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Korona II Kielce
5:0
Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz
0:0
ŁKS Probudex Łagów
Neptun Końskie
5:2
Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny
3:1
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
1:0
Pogoń Staszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
2:1
Alit Ożarów
Pogoń Staszów
1:4
Neptun Końskie
Unia Sędziszów
0:2
Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa
0:2
Lubrzanka Kajetanów
Klimontowianka PBI Klimontów
1:1
GKS Nowiny
Naprzód Jędrzejów
0:6
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
1:2
Korona II Kielce
Kamienna Brody
0:3
ŁKS Probudex Łagów
Granat Skarżysko-Kamienna
3:2
Łysica Bodzentyn
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:0
Pogoń Staszów
Lubrzanka Kajetanów
2:2
Kamienna Brody
ŁKS Probudex Łagów
2:1
Unia Sędziszów
Alit Ożarów
5:0
Nida Pińczów
Korona II Kielce
4:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Wierna Małogoszcz
1:3
Naprzód Jędrzejów
Neptun Końskie
1:2
Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny
4:0
Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn
1:1
Partyzant Radoszyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
0:3
Granat Skarżysko-Kamienna
Pogoń Staszów
2:2
Wierna Małogoszcz
ŁKS Probudex Łagów
1:0
Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów
0:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Łysica Bodzentyn
6:1
Nida Pińczów
Korona II Kielce
1:0
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
1:0
Partyzant Radoszyce
Kamienna Brody
1:2
Unia Sędziszów
GKS Nowiny
2:2
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
0:5
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
ŁKS Probudex Łagów
2:1
Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa
0:0
Alit Ożarów
Klimontowianka PBI Klimontów
0:1
Łysica Bodzentyn
Naprzód Jędrzejów
0:0
Unia Sędziszów
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce
3:0
Lubrzanka Kajetanów
Nida Pińczów
0:0
Neptun Końskie
GKS Nowiny
2:1
Kamienna Brody
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sędziszów
2:1
Pogoń Staszów
Alit Ożarów
0:1
Lubrzanka Kajetanów
Korona II Kielce
2:0
GKS Nowiny
Wierna Małogoszcz
1:1
Partyzant Radoszyce
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:1
Nida Pińczów
ŁKS Probudex Łagów
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
1:0
Hetman Włoszczowa
Neptun Końskie
4:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Kamienna Brody
1:1
Naprzód Jędrzejów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Granat Skarżysko-Kamienna
1:0
Unia Sędziszów
GKS Nowiny
8:0
Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów
2:1
Łysica Bodzentyn
Pogoń Staszów
1:1
Naprzód Jędrzejów
ŁKS Probudex Łagów
1:1
Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa
0:2
Neptun Końskie
Klimontowianka PBI Klimontów
2:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Korona II Kielce
8:2
Kamienna Brody
Nida Pińczów
2:2
Wierna Małogoszcz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Sędziszów
2:3
Partyzant Radoszyce
Alit Ożarów
0:2
Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn
0:2
GKS Nowiny
Wierna Małogoszcz
2:1
Klimontowianka PBI Klimontów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
1:0
Hetman Włoszczowa
ŁKS Probudex Łagów
1:0
Nida Pińczów
Naprzód Jędrzejów
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Neptun Końskie
4:1
Lubrzanka Kajetanów
Kamienna Brody
0:1
Pogoń Staszów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
1:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Partyzant Radoszyce
3:0
Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa
2:1
Wierna Małogoszcz
Alit Ożarów
3:1
Kamienna Brody
Klimontowianka PBI Klimontów
0:1
ŁKS Probudex Łagów
Granat Skarżysko-Kamienna
5:0
Pogoń Staszów
Korona II Kielce
2:0
Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów
1:0
Unia Sędziszów
GKS Nowiny
0:4
Neptun Końskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierna Małogoszcz
0:1
Lubrzanka Kajetanów
Neptun Końskie
2:0
Korona II Kielce
Pogoń Staszów
1:2
Partyzant Radoszyce
Unia Sędziszów
4:1
Klimontowianka PBI Klimontów
ŁKS Probudex Łagów
7:0
Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów
1:0
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
1:0
Alit Ożarów
Kamienna Brody
2:5
Granat Skarżysko-Kamienna
GKS Nowiny
0:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:2
ŁKS Probudex Łagów
Partyzant Radoszyce
0:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Hetman Włoszczowa
2:2
Unia Sędziszów
Alit Ożarów
0:3
Neptun Końskie
Klimontowianka PBI Klimontów
2:1
Naprzód Jędrzejów
Łysica Bodzentyn
4:2
Kamienna Brody
Korona II Kielce
1:0
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
2:1
Pogoń Staszów
GKS Nowiny
1:1
Wierna Małogoszcz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
5:1
Alit Ożarów
Pogoń Staszów
3:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Unia Sędziszów
3:1
Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Probudex Łagów
3:1
GKS Nowiny
Naprzód Jędrzejów
4:1
Hetman Włoszczowa
Granat Skarżysko-Kamienna
3:1
Nida Pińczów
Wierna Małogoszcz
0:2
Korona II Kielce
Neptun Końskie
5:1
Łysica Bodzentyn
Kamienna Brody
0:3
Partyzant Radoszyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
1:0
Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa
2:2
Pogoń Staszów
Alit Ożarów
1:2
Wierna Małogoszcz
Klimontowianka PBI Klimontów
0:5
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
2:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Korona II Kielce
4:0
ŁKS Probudex Łagów
Nida Pińczów
0:0
Partyzant Radoszyce
Neptun Końskie
3:0
Kamienna Brody
GKS Nowiny
3:2
Unia Sędziszów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
4:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Pogoń Staszów
3:1
Lubrzanka Kajetanów
Unia Sędziszów
0:2
Korona II Kielce
Wierna Małogoszcz
3:0
Łysica Bodzentyn
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:0
Neptun Końskie
ŁKS Probudex Łagów
3:0
Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów
1:1
GKS Nowiny
Granat Skarżysko-Kamienna
1:1
Hetman Włoszczowa
Kamienna Brody
0:1
Nida Pińczów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
0:0
Unia Sędziszów
Korona II Kielce
1:1
Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny
4:0
Pogoń Staszów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:1
Kamienna Brody
Lubrzanka Kajetanów
0:7
Granat Skarżysko-Kamienna
Hetman Włoszczowa
1:1
Partyzant Radoszyce
Klimontowianka PBI Klimontów
1:1
Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn
1:2
ŁKS Probudex Łagów
Neptun Końskie
3:2
Wierna Małogoszcz
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
1:5
Korona II Kielce
Unia Sędziszów
4:0
Łysica Bodzentyn
Granat Skarżysko-Kamienna
1:2
GKS Nowiny
Wierna Małogoszcz
3:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Nida Pińczów
2:1
Hetman Włoszczowa
Partyzant Radoszyce
1:1
Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Probudex Łagów
4:2
Neptun Końskie
Naprzód Jędrzejów
1:0
Alit Ożarów
Kamienna Brody
0:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
1:1
Pogoń Staszów
Neptun Końskie
2:2
Unia Sędziszów
GKS Nowiny
3:1
Partyzant Radoszyce
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:3
ŁKS Probudex Łagów
Lubrzanka Kajetanów
3:2
Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa
1:3
Klimontowianka PBI Klimontów
Łysica Bodzentyn
2:1
Naprzód Jędrzejów
Korona II Kielce
9:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz
1:1
Kamienna Brody
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
2:4
Łysica Bodzentyn
Unia Sędziszów
0:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Granat Skarżysko-Kamienna
4:2
Alit Ożarów
Partyzant Radoszyce
2:1
Korona II Kielce
ŁKS Probudex Łagów
1:2
Wierna Małogoszcz
Klimontowianka PBI Klimontów
3:2
Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów
0:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
2:0
GKS Nowiny
Kamienna Brody
2:1
Hetman Włoszczowa
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierna Małogoszcz
3:0
Unia Sędziszów
GKS Nowiny
2:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
5:4
Naprzód Jędrzejów
Lubrzanka Kajetanów
1:3
Hetman Włoszczowa
ŁKS Probudex Łagów
1:0
Kamienna Brody
Alit Ożarów
1:2
Partyzant Radoszyce
Łysica Bodzentyn
0:2
Granat Skarżysko-Kamienna
Korona II Kielce
4:0
Nida Pińczów
Neptun Końskie
4:3
Pogoń Staszów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Partyzant Radoszyce
3:1
Łysica Bodzentyn
Pogoń Staszów
2:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Unia Sędziszów
1:1
ŁKS Probudex Łagów
Hetman Włoszczowa
0:2
GKS Nowiny
Klimontowianka PBI Klimontów
2:0
Korona II Kielce
Naprzód Jędrzejów
1:3
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
3:2
Neptun Końskie
Nida Pińczów
3:1
Alit Ożarów
Kamienna Brody
2:2
Lubrzanka Kajetanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?