Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
4:1
KS Tarnowiec
Liwocz Szerzyny
1:4
Zryw Wielka Wieś
KS Sokół Wałki
10:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
KS Łękawica
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
KS Niwka
1:1
Alfa Siedliska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa Siedliska
2:2
KS Tarnowiec
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:3
Liwocz Szerzyny
Zryw Wielka Wieś
4:2
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Błękitni 1947 Tarnów
2:0
KS Sokół Wałki
KS Niwka
1:2
KS Łękawica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
1:0
Zryw Wielka Wieś
KS Sokół Wałki
2:2
KS Niwka
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
5:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
KS Łękawica
2:2
Alfa Siedliska
Liwocz Szerzyny
1:2
Błękitni 1947 Tarnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
7:2
KS Tarnowiec
KS Łękawica
7:1
KS Sokół Wałki
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:7
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
1:6
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
KS Niwka
4:2
Liwocz Szerzyny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
5:2
KS Niwka
KS Tarnowiec
6:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Radar Łętowice
0:1
Błękitni 1947 Tarnów
KS Sokół Wałki
3:2
Alfa Siedliska
Liwocz Szerzyny
5:2
KS Łękawica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
3:0
Alfa Siedliska
KS Łękawica
0:3
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
KS Sokół Wałki
1:3
Liwocz Szerzyny
Błękitni 1947 Tarnów
4:3
KS Tarnowiec
KS Niwka
0:2
Radar Łętowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarnowiec
2:4
KS Niwka
Zryw Wielka Wieś
3:1
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
3:0
KS Sokół Wałki
Liwocz Szerzyny
2:1
Alfa Siedliska
Radar Łętowice
5:2
KS Łękawica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łękawica
2:5
KS Tarnowiec
KS Sokół Wałki
1:8
Radar Łętowice
Liwocz Szerzyny
1:6
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
2:5
Alfa Siedliska
Błękitni 1947 Tarnów
3:0
Zryw Wielka Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
1:1
Alfa Siedliska
Zryw Wielka Wieś
6:1
KS Niwka
Radar Łętowice
0:2
Liwocz Szerzyny
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
0:3
Błękitni 1947 Tarnów
KS Tarnowiec
4:0
KS Sokół Wałki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Wielka Wieś
3:3
KS Łękawica
KS Niwka
8:0
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
Liwocz Szerzyny
3:1
KS Tarnowiec
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
7:0
Radar Łętowice
Błękitni 1947 Tarnów
3:1
Alfa Siedliska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radar Łętowice
3:4
Alfa Siedliska
LKS II Wierzchosławice - Ostrów
1:5
KS Łękawica
Zryw Wielka Wieś
5:2
KS Sokół Wałki
KS Tarnowiec
0:3
LKS Rudka Bobrowniki Komorów
Błękitni 1947 Tarnów
5:2
KS Niwka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?