Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamionka Mikołów
5:0
LKS Plon Błotnica Strzelecka
WLKS Kmicic Częstochowa
3:3*
FC 2016 Siemianowice Śląskie
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
7:1
MTS Knurów
KS Sośnica Gliwice
2:1
Rekord II SSA Bielsko Biała
Bongo Krapkowice
11:3
GTW-SAN-SAP Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
6:0
KS Kamionka Mikołów
FC 2016 Siemianowice Śląskie
20:0
LKS Plon Błotnica Strzelecka
WLKS Kmicic Częstochowa
5:7
Bongo Krapkowice
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
3:6
Rekord II SSA Bielsko Biała
GTW-SAN-SAP Gliwice
0:5
MTS Knurów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamionka Mikołów
4:3
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
Bongo Krapkowice
3:6
FC 2016 Siemianowice Śląskie
WLKS Kmicic Częstochowa
10:3
MTS Knurów
LKS Plon Błotnica Strzelecka
2:13
KS Sośnica Gliwice
GTW-SAN-SAP Gliwice
1:7
Rekord II SSA Bielsko Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GTW-SAN-SAP Gliwice
6:15
KS Kamionka Mikołów
Rekord II SSA Bielsko Biała
5:3
WLKS Kmicic Częstochowa
FC 2016 Siemianowice Śląskie
4:2
KS Sośnica Gliwice
Bongo Krapkowice
8:6
MTS Knurów
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
4:1
LKS Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamionka Mikołów
10:2
WLKS Kmicic Częstochowa
LKS Plon Błotnica Strzelecka
12:7
GTW-SAN-SAP Gliwice
KS Sośnica Gliwice
5:4
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
Rekord II SSA Bielsko Biała
5:5
Bongo Krapkowice
MTS Knurów
2:2
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Krapkowice
2:5
KS Kamionka Mikołów
MTS Knurów
1:3
Rekord II SSA Bielsko Biała
GTW-SAN-SAP Gliwice
2:9
KS Sośnica Gliwice
FC 2016 Siemianowice Śląskie
5:3
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
WLKS Kmicic Częstochowa
3:3*
LKS Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Plon Błotnica Strzelecka
2:8
Bongo Krapkowice
KS Sośnica Gliwice
4:6
WLKS Kmicic Częstochowa
KS Kamionka Mikołów
7:1
MTS Knurów
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
5:2
GTW-SAN-SAP Gliwice
Rekord II SSA Bielsko Biała
5:3
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
FC 2016 Siemianowice Śląskie
18:0
GTW-SAN-SAP Gliwice
Bongo Krapkowice
4:8
KS Sośnica Gliwice
WLKS Kmicic Częstochowa
4:4
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
Rekord II SSA Bielsko Biała
4:3
KS Kamionka Mikołów
MTS Knurów
10:3
LKS Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamionka Mikołów
1:2
FC 2016 Siemianowice Śląskie
GTW-SAN-SAP Gliwice
0:5
WLKS Kmicic Częstochowa
MTS Knurów
3:4
KS Sośnica Gliwice
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
5:7
Bongo Krapkowice
Rekord II SSA Bielsko Biała
10:0
LKS Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GTW-SAN-SAP Gliwice
4:11
Bongo Krapkowice
LKS Plon Błotnica Strzelecka
5:5
KS Kamionka Mikołów
Rekord II SSA Bielsko Biała
3:2
KS Sośnica Gliwice
MTS Knurów
3:3
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
FC 2016 Siemianowice Śląskie
8:1
WLKS Kmicic Częstochowa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Plon Błotnica Strzelecka
2:16
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Rekord II SSA Bielsko Biała
7:3
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
MTS Knurów
6:4
GTW-SAN-SAP Gliwice
KS Kamionka Mikołów
1:5
KS Sośnica Gliwice
Bongo Krapkowice
6:3
WLKS Kmicic Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II SSA Bielsko Biała
8:3
GTW-SAN-SAP Gliwice
KS Sośnica Gliwice
11:1
LKS Plon Błotnica Strzelecka
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
7:6
KS Kamionka Mikołów
MTS Knurów
2:6
WLKS Kmicic Częstochowa
FC 2016 Siemianowice Śląskie
9:2
Bongo Krapkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Plon Błotnica Strzelecka
5:15
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
KS Sośnica Gliwice
1:1
FC 2016 Siemianowice Śląskie
MTS Knurów
6:8
Bongo Krapkowice
KS Kamionka Mikołów
13:2
GTW-SAN-SAP Gliwice
WLKS Kmicic Częstochowa
3:3
Rekord II SSA Bielsko Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Krapkowice
5:8
Rekord II SSA Bielsko Biała
WLKS Kmicic Częstochowa
2:9
KS Kamionka Mikołów
FC 2016 Siemianowice Śląskie
15:0
MTS Knurów
GTW-SAN-SAP Gliwice
2:9
LKS Plon Błotnica Strzelecka
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
2:8
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Plon Błotnica Strzelecka
4:15
WLKS Kmicic Częstochowa
KS Sośnica Gliwice
9:1
GTW-SAN-SAP Gliwice
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
0:3
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Rekord II SSA Bielsko Biała
14:5
MTS Knurów
KS Kamionka Mikołów
2:1
Bongo Krapkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Krapkowice
13:0
LKS Plon Błotnica Strzelecka
WLKS Kmicic Częstochowa
2:7
KS Sośnica Gliwice
MTS Knurów
0:14
KS Kamionka Mikołów
FC 2016 Siemianowice Śląskie
5:7
Rekord II SSA Bielsko Biała
GTW-SAN-SAP Gliwice
0:5
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
3:1
Bongo Krapkowice
LKS Plon Błotnica Strzelecka
6:8
MTS Knurów
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
5:4
WLKS Kmicic Częstochowa
KS Kamionka Mikołów
5:1
Rekord II SSA Bielsko Biała
GTW-SAN-SAP Gliwice
0:5
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Krapkowice
9:6
SRS Gwiazda II Ruda Śląska
KS Sośnica Gliwice
9:7
MTS Knurów
WLKS Kmicic Częstochowa
5:0
GTW-SAN-SAP Gliwice
Rekord II SSA Bielsko Biała
7:0
LKS Plon Błotnica Strzelecka
FC 2016 Siemianowice Śląskie
5:1
KS Kamionka Mikołów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?