Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:2
Szopienice Katowice
UKS II Ruch Chorzów
2:2
Górnik Jaworzno
CKS Czeladź
0:2
Rozwój II Katowice
Podlesianka Katowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
7:3
Górnik Jaworzno
Czarni Sosnowiec
3:2
CKS Czeladź
Gwiazda Ruda Śląska
1:1
UKS II Ruch Chorzów
Rozwój II Katowice
- : -
Podlesianka Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
6:1
Gwiazda Ruda Śląska
UKS II Ruch Chorzów
0:6
Rozwój II Katowice
CKS Czeladź
2:5
Szopienice Katowice
Podlesianka Katowice
0:16
Czarni Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
6:1
Gwiazda Ruda Śląska
Czarni Sosnowiec
5:2
UKS II Ruch Chorzów
CKS Czeladź
10:0
Podlesianka Katowice
Rozwój II Katowice
6:0
Górnik Jaworzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
1:6
Czarni Sosnowiec
UKS II Ruch Chorzów
2:5
CKS Czeladź
Gwiazda Ruda Śląska
1:4
Rozwój II Katowice
Szopienice Katowice
15:1
Podlesianka Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
2:3
Rozwój II Katowice
Czarni Sosnowiec
5:0
Gwiazda Ruda Śląska
CKS Czeladź
9:1
Górnik Jaworzno
Podlesianka Katowice
0:6
UKS II Ruch Chorzów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
11:0
Podlesianka Katowice
UKS II Ruch Chorzów
1:2
Szopienice Katowice
Gwiazda Ruda Śląska
1:5
CKS Czeladź
Rozwój II Katowice
2:0
Czarni Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
- : -
Czarni Sosnowiec
Górnik Jaworzno
- : -
UKS II Ruch Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Podlesianka Katowice
Rozwój II Katowice
- : -
CKS Czeladź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
- : -
Szopienice Katowice
UKS II Ruch Chorzów
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
CKS Czeladź
- : -
Czarni Sosnowiec
Podlesianka Katowice
- : -
Rozwój II Katowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
- : -
CKS Czeladź
Czarni Sosnowiec
- : -
Podlesianka Katowice
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Górnik Jaworzno
Rozwój II Katowice
- : -
UKS II Ruch Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
- : -
Rozwój II Katowice
UKS II Ruch Chorzów
- : -
Czarni Sosnowiec
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Szopienice Katowice
Podlesianka Katowice
- : -
CKS Czeladź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
- : -
Podlesianka Katowice
Czarni Sosnowiec
- : -
Górnik Jaworzno
CKS Czeladź
- : -
UKS II Ruch Chorzów
Rozwój II Katowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
- : -
CKS Czeladź
UKS II Ruch Chorzów
- : -
Podlesianka Katowice
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Czarni Sosnowiec
Rozwój II Katowice
- : -
Szopienice Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
- : -
UKS II Ruch Chorzów
Czarni Sosnowiec
- : -
Rozwój II Katowice
CKS Czeladź
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
- : -
Górnik Jaworzno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?