Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zabrze KS
2:1
LKS Naprzód Łubie
Concordia II Knurów
9:0
Orły Bojszów
Gwarek II Ornontowice
7:2
Tempo II Paniówki
Kłodnica Gliwice
2:2
KS II Sośnica Gliwice
Leśnik Łącza
0:0
Burza II Borowa Wieś
Naprzód II Żernica
0:1
KS Korona Bargłówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
5:0
Leśnik Łącza
KS II Sośnica Gliwice
2:1
Gwarek II Ornontowice
Burza II Borowa Wieś
8:0
Tempo II Paniówki
KS Korona Bargłówka
2:4
Sparta Zabrze KS
LKS Naprzód Łubie
1:5
Kłodnica Gliwice
Orły Bojszów
0:3
Naprzód II Żernica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Łącza
1:1
Naprzód II Żernica
Sparta Zabrze KS
4:0
Orły Bojszów
Concordia II Knurów
6:2
Burza II Borowa Wieś
Gwarek II Ornontowice
12:1
LKS Naprzód Łubie
Kłodnica Gliwice
12:1
KS Korona Bargłówka
Tempo II Paniówki
3:1
KS II Sośnica Gliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Żernica
0:6
Concordia II Knurów
Burza II Borowa Wieś
8:2
KS II Sośnica Gliwice
KS Korona Bargłówka
1:4
Gwarek II Ornontowice
LKS Naprzód Łubie
0:3
Tempo II Paniówki
Orły Bojszów
2:4
Kłodnica Gliwice
Leśnik Łącza
0:4
Sparta Zabrze KS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłodnica Gliwice
4:2
Leśnik Łącza
Sparta Zabrze KS
1:2
Concordia II Knurów
Naprzód II Żernica
0:3
Burza II Borowa Wieś
Gwarek II Ornontowice
2:1
Orły Bojszów
Tempo II Paniówki
5:0
KS Korona Bargłówka
KS II Sośnica Gliwice
0:4
LKS Naprzód Łubie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
7:1
Kłodnica Gliwice
Burza II Borowa Wieś
6:1
LKS Naprzód Łubie
KS Korona Bargłówka
1:0
KS II Sośnica Gliwice
Naprzód II Żernica
1:1
Sparta Zabrze KS
Orły Bojszów
1:3
Tempo II Paniówki
Leśnik Łącza
3:1
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zabrze KS
4:2
Burza II Borowa Wieś
Gwarek II Ornontowice
4:3
Concordia II Knurów
Tempo II Paniówki
4:2
Leśnik Łącza
LKS Naprzód Łubie
2:1
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
5:2
Naprzód II Żernica
KS II Sośnica Gliwice
4:3
Orły Bojszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zabrze KS
7:2
Kłodnica Gliwice
Concordia II Knurów
1:3
Tempo II Paniówki
Burza II Borowa Wieś
9:0
KS Korona Bargłówka
Orły Bojszów
3:0
LKS Naprzód Łubie
Leśnik Łącza
0:0
KS II Sośnica Gliwice
Naprzód II Żernica
0:5
Gwarek II Ornontowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Ornontowice
2:2
Sparta Zabrze KS
LKS Naprzód Łubie
1:2
Leśnik Łącza
KS Korona Bargłówka
1:1
Orły Bojszów
Kłodnica Gliwice
3:4
Burza II Borowa Wieś
KS II Sośnica Gliwice
1:3
Concordia II Knurów
Tempo II Paniówki
6:0
Naprzód II Żernica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Zabrze KS
3:3
Tempo II Paniówki
Concordia II Knurów
3:3
LKS Naprzód Łubie
Burza II Borowa Wieś
2:2
Orły Bojszów
Naprzód II Żernica
2:0
KS II Sośnica Gliwice
Kłodnica Gliwice
1:2
Gwarek II Ornontowice
Leśnik Łącza
1:0
KS Korona Bargłówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Sośnica Gliwice
2:5
Sparta Zabrze KS
Gwarek II Ornontowice
2:2
Burza II Borowa Wieś
KS Korona Bargłówka
1:4
Concordia II Knurów
Tempo II Paniówki
1:7
Kłodnica Gliwice
LKS Naprzód Łubie
0:2
Naprzód II Żernica
Orły Bojszów
0:2
Leśnik Łącza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
- : -
Naprzód II Żernica
LKS Naprzód Łubie
- : -
Sparta Zabrze KS
Orły Bojszów
3:0*
Concordia II Knurów
Tempo II Paniówki
- : -
Gwarek II Ornontowice
Burza II Borowa Wieś
- : -
Leśnik Łącza
KS II Sośnica Gliwice
- : -
Kłodnica Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek II Ornontowice
- : -
KS II Sośnica Gliwice
Kłodnica Gliwice
- : -
LKS Naprzód Łubie
Leśnik Łącza
3:0*
Concordia II Knurów
Sparta Zabrze KS
- : -
KS Korona Bargłówka
Tempo II Paniówki
- : -
Burza II Borowa Wieś
Naprzód II Żernica
- : -
Orły Bojszów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
- : -
Kłodnica Gliwice
LKS Naprzód Łubie
- : -
Gwarek II Ornontowice
Orły Bojszów
- : -
Sparta Zabrze KS
KS II Sośnica Gliwice
- : -
Tempo II Paniówki
Burza II Borowa Wieś
3:0*
Concordia II Knurów
Naprzód II Żernica
- : -
Leśnik Łącza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
0:3*
Naprzód II Żernica
Gwarek II Ornontowice
- : -
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
- : -
Orły Bojszów
Sparta Zabrze KS
- : -
Leśnik Łącza
KS II Sośnica Gliwice
- : -
Burza II Borowa Wieś
Tempo II Paniówki
- : -
LKS Naprzód Łubie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
- : -
Tempo II Paniówki
LKS Naprzód Łubie
- : -
KS II Sośnica Gliwice
Orły Bojszów
- : -
Gwarek II Ornontowice
Concordia II Knurów
0:3*
Sparta Zabrze KS
Leśnik Łącza
- : -
Kłodnica Gliwice
Burza II Borowa Wieś
- : -
Naprzód II Żernica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Naprzód Łubie
- : -
Burza II Borowa Wieś
Gwarek II Ornontowice
- : -
Leśnik Łącza
Kłodnica Gliwice
3:0*
Concordia II Knurów
Sparta Zabrze KS
- : -
Naprzód II Żernica
KS II Sośnica Gliwice
- : -
KS Korona Bargłówka
Tempo II Paniówki
- : -
Orły Bojszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
- : -
LKS Naprzód Łubie
Orły Bojszów
- : -
KS II Sośnica Gliwice
Concordia II Knurów
0:3*
Gwarek II Ornontowice
Leśnik Łącza
- : -
Tempo II Paniówki
Burza II Borowa Wieś
- : -
Sparta Zabrze KS
Naprzód II Żernica
- : -
Kłodnica Gliwice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
- : -
Burza II Borowa Wieś
LKS Naprzód Łubie
- : -
Orły Bojszów
Gwarek II Ornontowice
- : -
Naprzód II Żernica
Kłodnica Gliwice
- : -
Sparta Zabrze KS
KS II Sośnica Gliwice
- : -
Leśnik Łącza
Tempo II Paniówki
3:0*
Concordia II Knurów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
- : -
KS Korona Bargłówka
Concordia II Knurów
0:3*
KS II Sośnica Gliwice
Leśnik Łącza
- : -
LKS Naprzód Łubie
Sparta Zabrze KS
- : -
Gwarek II Ornontowice
Burza II Borowa Wieś
- : -
Kłodnica Gliwice
Naprzód II Żernica
- : -
Tempo II Paniówki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
- : -
Leśnik Łącza
LKS Naprzód Łubie
3:0*
Concordia II Knurów
Orły Bojszów
- : -
Burza II Borowa Wieś
Gwarek II Ornontowice
- : -
Kłodnica Gliwice
KS II Sośnica Gliwice
- : -
Naprzód II Żernica
Tempo II Paniówki
- : -
Sparta Zabrze KS
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia II Knurów
0:3*
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
- : -
Tempo II Paniówki
Leśnik Łącza
- : -
Orły Bojszów
Sparta Zabrze KS
- : -
KS II Sośnica Gliwice
Burza II Borowa Wieś
- : -
Gwarek II Ornontowice
Naprzód II Żernica
- : -
LKS Naprzód Łubie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?