Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
1:4
Berland Komprachcice
BSF ABJ Bochnia
1:4
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
FC 2016 Siemianowice Śląskie
6:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Profi Sport Wrocław
1:6
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KGHM Metraco Górnik Polkowice
3:6
UKS Ekom Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
2:6
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:2
KS Sośnica Gliwice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:5
GKS Futsal Tychy
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:3
BSF ABJ Bochnia
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
6:2
Heiro Rzeszów
Profi Sport Wrocław
2:6
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Berland Komprachcice
7:5
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
4:2
Profi Sport Wrocław
FC 2016 Siemianowice Śląskie
8:3
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KGHM Metraco Górnik Polkowice
3:7
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
8:8
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
5:8
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Berland Komprachcice
5:3
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:4
UKS Ekom Futsal Nowiny
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
10:1
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Profi Sport Wrocław
2:4
Heiro Rzeszów
Berland Komprachcice
1:6
GKS Futsal Tychy
FC 2016 Siemianowice Śląskie
4:6
BSF ABJ Bochnia
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
5:3
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:1
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
2:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:2
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
5:2
FC 2016 Siemianowice Śląskie
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:2
Profi Sport Wrocław
GKS Futsal Tychy
2:1
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:3
Berland Komprachcice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:4
GKS Futsal Tychy
Profi Sport Wrocław
2:5
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
10:2
Heiro Rzeszów
FC 2016 Siemianowice Śląskie
3:5
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
7:6
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
1:4
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC 2016 Siemianowice Śląskie
2:4
KS Sośnica Gliwice
KGHM Metraco Górnik Polkowice
0:3
BSF ABJ Bochnia
GKS Futsal Tychy
6:1
Profi Sport Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:0
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
BSF ABJ Bochnia
9:1
KS Sośnica Gliwice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:3
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
10:2
Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
7:4
KGHM Metraco Górnik Polkowice
FC 2016 Siemianowice Śląskie
4:1
GKS Futsal Tychy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:1
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
5:4
KS Sośnica Gliwice
Berland Komprachcice
3:1
Profi Sport Wrocław
KGHM Metraco Górnik Polkowice
1:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
GKS Futsal Tychy
6:8
BSF ABJ Bochnia
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
4:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Profi Sport Wrocław
4:7
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
FC 2016 Siemianowice Śląskie
4:5
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
4:5
GKS Futsal Tychy
KGHM Metraco Górnik Polkowice
3:3
KS Sośnica Gliwice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
BSF ABJ Bochnia
7:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:4
Heiro Rzeszów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
8:2
KS Sośnica Gliwice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:4
Profi Sport Wrocław
Berland Komprachcice
4:2
BSF ABJ Bochnia
GKS Futsal Tychy
6:3
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
3:2
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:7
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:1
FC 2016 Siemianowice Śląskie
AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:2
Profi Sport Wrocław
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
2:2
BSF ABJ Bochnia
Berland Komprachcice
2:0
Heiro Rzeszów
KS Sośnica Gliwice
6:3
GKS Futsal Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Metraco Górnik Polkowice
3:5
Berland Komprachcice
BSF ABJ Bochnia
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Heiro Rzeszów
4:3
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
3:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
0:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
FC 2016 Siemianowice Śląskie
11:5
Profi Sport Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:3
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:0
Heiro Rzeszów
Profi Sport Wrocław
5:8
BSF ABJ Bochnia
KS Sośnica Gliwice
3:4
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:8
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KGHM Metraco Górnik Polkowice
7:5
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
BSF ABJ Bochnia
3:1
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
6:1
Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
4:4
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
3:6
Berland Komprachcice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:4
BSF ABJ Bochnia
Profi Sport Wrocław
4:7
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Berland Komprachcice
3:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
KS Sośnica Gliwice
3:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
FC 2016 Siemianowice Śląskie
4:6
Heiro Rzeszów
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
8:1
GKS Futsal Tychy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:7
Klub Sportowy Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
3:7
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Berland Komprachcice
3:3
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
3:2
Profi Sport Wrocław
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:1
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
4:2
BSF ABJ Bochnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?