Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
1:4
Berland Komprachcice
BSF ABJ Bochnia
1:4
Gredar Futsal Team Brzeg
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
6:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Profi Sport Wrocław
1:6
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Górnik Polkowice Futsal
3:6
UKS Ekom Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
2:6
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:2
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:5
GKS Futsal Tychy
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:3
BSF ABJ Bochnia
Gredar Futsal Team Brzeg
6:2
Heiro Rzeszów
Profi Sport Wrocław
2:6
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Berland Komprachcice
7:5
Górnik Polkowice Futsal
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
4:2
Profi Sport Wrocław
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
8:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Górnik Polkowice Futsal
3:7
Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
8:8
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
5:8
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Berland Komprachcice
5:3
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:4
UKS Ekom Futsal Nowiny
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
10:1
Górnik Polkowice Futsal
Profi Sport Wrocław
2:4
Heiro Rzeszów
Berland Komprachcice
1:6
GKS Futsal Tychy
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
4:6
BSF ABJ Bochnia
Gredar Futsal Team Brzeg
5:3
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:1
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
2:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:2
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
5:2
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Górnik Polkowice Futsal
4:2
Profi Sport Wrocław
GKS Futsal Tychy
2:1
Gredar Futsal Team Brzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:3
Berland Komprachcice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
3:4
GKS Futsal Tychy
Profi Sport Wrocław
2:5
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
10:2
Heiro Rzeszów
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
3:5
Górnik Polkowice Futsal
Gredar Futsal Team Brzeg
7:6
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
1:4
Gredar Futsal Team Brzeg
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Heiro Rzeszów
3:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
2:4
KS Sośnica Gliwice
Górnik Polkowice Futsal
0:3
BSF ABJ Bochnia
GKS Futsal Tychy
6:1
Profi Sport Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:0
Gredar Futsal Team Brzeg
BSF ABJ Bochnia
9:1
KS Sośnica Gliwice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
2:3
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
10:2
Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
7:4
Górnik Polkowice Futsal
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
4:1
GKS Futsal Tychy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:1
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
5:4
KS Sośnica Gliwice
Berland Komprachcice
3:1
Profi Sport Wrocław
Górnik Polkowice Futsal
1:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
GKS Futsal Tychy
6:8
BSF ABJ Bochnia
Gredar Futsal Team Brzeg
4:2
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Profi Sport Wrocław
4:7
Gredar Futsal Team Brzeg
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
4:5
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
4:5
GKS Futsal Tychy
Górnik Polkowice Futsal
3:3
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:1
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
BSF ABJ Bochnia
7:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:4
Heiro Rzeszów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
8:2
KS Sośnica Gliwice
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:4
Profi Sport Wrocław
Berland Komprachcice
4:2
BSF ABJ Bochnia
GKS Futsal Tychy
6:3
Górnik Polkowice Futsal
Gredar Futsal Team Brzeg
3:2
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:7
Górnik Polkowice Futsal
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
4:1
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:2
Profi Sport Wrocław
Gredar Futsal Team Brzeg
2:2
BSF ABJ Bochnia
Berland Komprachcice
2:0
Heiro Rzeszów
KS Sośnica Gliwice
6:3
GKS Futsal Tychy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Polkowice Futsal
3:5
Berland Komprachcice
BSF ABJ Bochnia
4:4
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Heiro Rzeszów
4:3
Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
3:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
0:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
11:5
Profi Sport Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:3
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
6:0
Heiro Rzeszów
Profi Sport Wrocław
5:8
BSF ABJ Bochnia
KS Sośnica Gliwice
3:4
Berland Komprachcice
UKS Ekom Futsal Nowiny
6:2
GKS Futsal Tychy
Gredar Futsal Team Brzeg
- : -
Górnik Polkowice Futsal
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:8
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Górnik Polkowice Futsal
7:5
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
BSF ABJ Bochnia
3:1
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
6:1
Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
4:4
Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
3:6
Berland Komprachcice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:4
BSF ABJ Bochnia
Profi Sport Wrocław
4:7
Górnik Polkowice Futsal
Berland Komprachcice
3:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
KS Sośnica Gliwice
3:3
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
4:6
Heiro Rzeszów
Gredar Futsal Team Brzeg
8:1
GKS Futsal Tychy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
1:7
Gredar Futsal Team Brzeg
GKS Futsal Tychy
3:7
Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój
Berland Komprachcice
3:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
3:2
Profi Sport Wrocław
Górnik Polkowice Futsal
4:1
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
4:2
BSF ABJ Bochnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?