Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
4:4
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
2:2
KS Kamionka Mikołów
UKS Ekom Futsal Nowiny
2:6
AZS UMCS Lublin Futsal Team
MKF Solne Miasto Wieliczka
6:2
Marex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków
8:6
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKF Solne Miasto Wieliczka
Pauza
BSF ABJ Bochnia
6:0
Heiro Rzeszów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:7
Gwiazda Ruda Śląska
KS Kamionka Mikołów
5:4
Nbit Gliwice
Wisła Krakbet Kraków
2:5
Marex Chorzów
UKS Jedynka Niemodlin
1:4
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Marex Chorzów
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
8:3
UKS Jedynka Niemodlin
Nbit Gliwice
5:4
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Kamionka Mikołów
5:3
MKF Solne Miasto Wieliczka
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:4
Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Krakbet Kraków
Pauza
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:4
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
5:3
MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:3
Nbit Gliwice
KS Kamionka Mikołów
5:3
Marex Chorzów
UKS Jedynka Niemodlin
1:4
Heiro Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamionka Mikołów
Pauza
Marex Chorzów
4:5
BSF ABJ Bochnia
MKF Solne Miasto Wieliczka
6:0
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
7:1
Wisła Krakbet Kraków
Heiro Rzeszów
7:6
UKS Ekom Futsal Nowiny
Nbit Gliwice
4:2
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:6
Nbit Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
14:3
Heiro Rzeszów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:6
Marex Chorzów
UKS Jedynka Niemodlin
2:4
MKF Solne Miasto Wieliczka
Wisła Krakbet Kraków
3:5
KS Kamionka Mikołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
2:7
Gwiazda Ruda Śląska
Marex Chorzów
7:0
UKS Jedynka Niemodlin
KS Kamionka Mikołów
0:5
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
4:7
Wisła Krakbet Kraków
MKF Solne Miasto Wieliczka
3:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Jedynka Niemodlin
Pauza
BSF ABJ Bochnia
1:1
Wisła Krakbet Kraków
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
MKF Solne Miasto Wieliczka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
Pauza
Marex Chorzów
2:3
Gwiazda Ruda Śląska
Wisła Krakbet Kraków
2:9
Nbit Gliwice
BSF ABJ Bochnia
5:1
AZS UMCS Lublin Futsal Team
MKF Solne Miasto Wieliczka
6:1
Heiro Rzeszów
KS Kamionka Mikołów
2:4
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
0:4
KS Kamionka Mikołów
Nbit Gliwice
3:5
MKF Solne Miasto Wieliczka
Heiro Rzeszów
6:3
Marex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków
4:7
AZS UMCS Lublin Futsal Team
UKS Jedynka Niemodlin
2:3
BSF ABJ Bochnia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?