Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
4:4
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
2:2
KS Kamionka Mikołów
UKS Ekom Futsal Nowiny
2:6
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
SMS Solne Miasto Wieliczka
6:2
Marex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków
8:6
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
Pauza
BSF ABJ Bochnia
6:0
Heiro Rzeszów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:7
Gwiazda Ruda Śląska
KS Kamionka Mikołów
5:4
Nbit Gliwice
Wisła Krakbet Kraków
2:5
Marex Chorzów
UKS Jedynka Niemodlin
1:4
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Marex Chorzów
Pauza
Gwiazda Ruda Śląska
8:3
UKS Jedynka Niemodlin
Nbit Gliwice
5:4
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
3:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Kamionka Mikołów
5:3
SMS Solne Miasto Wieliczka
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:4
Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Krakbet Kraków
Pauza
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:4
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
5:3
SMS Solne Miasto Wieliczka
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:3
Nbit Gliwice
KS Kamionka Mikołów
5:3
Marex Chorzów
UKS Jedynka Niemodlin
1:4
Heiro Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamionka Mikołów
Pauza
Marex Chorzów
4:5
BSF ABJ Bochnia
SMS Solne Miasto Wieliczka
6:0
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
7:1
Wisła Krakbet Kraków
Heiro Rzeszów
7:6
UKS Ekom Futsal Nowiny
Nbit Gliwice
4:2
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
Pauza
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:6
Nbit Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
14:3
Heiro Rzeszów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:6
Marex Chorzów
UKS Jedynka Niemodlin
2:4
SMS Solne Miasto Wieliczka
Wisła Krakbet Kraków
3:5
KS Kamionka Mikołów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Pauza
Nbit Gliwice
2:7
Gwiazda Ruda Śląska
Marex Chorzów
7:0
UKS Jedynka Niemodlin
KS Kamionka Mikołów
0:5
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
4:7
Wisła Krakbet Kraków
SMS Solne Miasto Wieliczka
3:1
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Jedynka Niemodlin
Pauza
BSF ABJ Bochnia
1:1
Wisła Krakbet Kraków
UKS Ekom Futsal Nowiny
4:6
Marex Chorzów
Heiro Rzeszów
2:7
Nbit Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:3
KS Kamionka Mikołów
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
SMS Solne Miasto Wieliczka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
Pauza
Marex Chorzów
2:3
Gwiazda Ruda Śląska
Wisła Krakbet Kraków
2:9
Nbit Gliwice
BSF ABJ Bochnia
5:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
SMS Solne Miasto Wieliczka
6:1
Heiro Rzeszów
KS Kamionka Mikołów
2:4
UKS Jedynka Niemodlin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
Pauza
UKS Ekom Futsal Nowiny
0:4
KS Kamionka Mikołów
Nbit Gliwice
3:5
SMS Solne Miasto Wieliczka
Heiro Rzeszów
6:3
Marex Chorzów
Wisła Krakbet Kraków
4:7
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
UKS Jedynka Niemodlin
2:3
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
Pauza
BSF ABJ Bochnia
4:4
Gwiazda Ruda Śląska
Marex Chorzów
5:1
SMS Solne Miasto Wieliczka
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
KS Kamionka Mikołów
7:3
Heiro Rzeszów
UKS Jedynka Niemodlin
4:4
Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
Pauza
BSF ABJ Bochnia
3:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
Marex Chorzów
4:3
Nbit Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:0
UKS Jedynka Niemodlin
Wisła Krakbet Kraków
2:7
SMS Solne Miasto Wieliczka
KS Kamionka Mikołów
4:7
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
Pauza
UKS Ekom Futsal Nowiny
3:2
UKS Jedynka Niemodlin
Nbit Gliwice
3:3
KS Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
3:8
BSF ABJ Bochnia
Marex Chorzów
8:2
Wisła Krakbet Kraków
Gwiazda Ruda Śląska
9:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Marex Chorzów
Pauza
BSF ABJ Bochnia
7:8
Nbit Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:2
Heiro Rzeszów
Wisła Krakbet Kraków
2:8
UKS Ekom Futsal Nowiny
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:2
KS Kamionka Mikołów
UKS Jedynka Niemodlin
1:10
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Krakbet Kraków
Pauza
Nbit Gliwice
9:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Heiro Rzeszów
6:3
UKS Jedynka Niemodlin
Marex Chorzów
4:2
KS Kamionka Mikołów
Gwiazda Ruda Śląska
6:2
UKS Ekom Futsal Nowiny
SMS Solne Miasto Wieliczka
2:8
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamionka Mikołów
Pauza
UKS Ekom Futsal Nowiny
5:1
Heiro Rzeszów
BSF ABJ Bochnia
4:3
Marex Chorzów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
Wisła Krakbet Kraków
2:8
Gwiazda Ruda Śląska
UKS Jedynka Niemodlin
2:7
Nbit Gliwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
Pauza
Nbit Gliwice
8:4
UKS Ekom Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
4:8
Gwiazda Ruda Śląska
Marex Chorzów
9:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
SMS Solne Miasto Wieliczka
10:2
UKS Jedynka Niemodlin
KS Kamionka Mikołów
3:0
Wisła Krakbet Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Pauza
UKS Ekom Futsal Nowiny
7:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
BSF ABJ Bochnia
6:1
KS Kamionka Mikołów
Wisła Krakbet Kraków
3:5
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
7:4
Nbit Gliwice
UKS Jedynka Niemodlin
2:4
Marex Chorzów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Jedynka Niemodlin
Pauza
Nbit Gliwice
12:1
Heiro Rzeszów
Marex Chorzów
3:4
UKS Ekom Futsal Nowiny
SMS Solne Miasto Wieliczka
1:6
Gwiazda Ruda Śląska
KS Kamionka Mikołów
3:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Wisła Krakbet Kraków
4:17
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
Pauza
Nbit Gliwice
10:5
Wisła Krakbet Kraków
Heiro Rzeszów
1:3
SMS Solne Miasto Wieliczka
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:5
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
3:6
Marex Chorzów
UKS Jedynka Niemodlin
1:4
KS Kamionka Mikołów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
Pauza
BSF ABJ Bochnia
7:4
UKS Jedynka Niemodlin
Marex Chorzów
6:1
Heiro Rzeszów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
12:0
Wisła Krakbet Kraków
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:9
Nbit Gliwice
KS Kamionka Mikołów
4:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ekom Futsal Nowiny
6:5
BSF ABJ Bochnia
Nbit Gliwice
7:3
Marex Chorzów
Gwiazda Ruda Śląska
7:4
KS Kamionka Mikołów
SMS Solne Miasto Wieliczka
10:2
Wisła Krakbet Kraków
UKS Jedynka Niemodlin
5:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?