Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
2:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
KF Stal Mielec
9:7
Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
5:7
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
6:5
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kamionka Mikołów
2:5
GKS Tychy
KS Sośnica Gliwice
5:1
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
6:4
KF Stal Mielec
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:0
KS Sośnica Gliwice
GKS Tychy
2:4
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
8:2
ZKS Unia Tarnów
Profi Sport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
2:4
Kamionka Mikołów
KF Stal Mielec
4:7
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
3:7
GKS Tychy
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:1
Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
7:4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
ZKS Unia Tarnów
4:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:6
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
3:12
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
6:6
Heiro Rzeszów
Kamionka Mikołów
5:5
ZKS Unia Tarnów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
8:3
KF Stal Mielec
GKS Tychy
7:3
Profi Sport Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Stal Mielec
5:6
Kamionka Mikołów
ZKS Unia Tarnów
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
Profi Sport Wrocław
0:9
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
KGHM Metraco Górnik Polkowice
6:2
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
5:5
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
6:2
GKS Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tychy
2:4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:5
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
17:6
KF Stal Mielec
Kamionka Mikołów
3:4
Heiro Rzeszów
BSF ABJ Bochnia
7:1
Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
3:3
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
4:4
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
8:5
GKS Tychy
KF Stal Mielec
5:9
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:3
Profi Sport Wrocław
KGHM Metraco Górnik Polkowice
5:3
Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
4:2
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
KGHM Metraco Górnik Polkowice
ZKS Unia Tarnów
7:2
KF Stal Mielec
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:1
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kamionka Mikołów
5:1
Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
6:2
Heiro Rzeszów
GKS Tychy
5:2
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
2:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
KF Stal Mielec
8:3
GKS Tychy
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
0:0
Kamionka Mikołów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:4
KS Sośnica Gliwice
Profi Sport Wrocław
1:3
Gwiazda Ruda Śląska
ZKS Unia Tarnów
5:7
Heiro Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tychy
3:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
1:4
KGHM Metraco Górnik Polkowice
KF Stal Mielec
3:10
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
2:4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kamionka Mikołów
4:6
BSF ABJ Bochnia
KS Sośnica Gliwice
11:2
Profi Sport Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:2
Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
2:2
GKS Tychy
BSF ABJ Bochnia
4:4
Gwiazda Ruda Śląska
Profi Sport Wrocław
2:4
ZKS Unia Tarnów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
9:0
KF Stal Mielec
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
4:1
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KGHM Metraco Górnik Polkowice
5:7
Heiro Rzeszów
Profi Sport Wrocław
8:3
KF Stal Mielec
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
6:3
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
5:2
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:1
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy
2:2
Kamionka Mikołów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
0:5
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
3:5
Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
3:1
Profi Sport Wrocław
KGHM Metraco Górnik Polkowice
11:2
GKS Tychy
KF Stal Mielec
5:10
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
KS Sośnica Gliwice
4:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:4
ZKS Unia Tarnów
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:1
Heiro Rzeszów
Profi Sport Wrocław
2:5
KGHM Metraco Górnik Polkowice
BSF ABJ Bochnia
4:1
KF Stal Mielec
GKS Tychy
5:2
Gwiazda Ruda Śląska
Kamionka Mikołów
0:7
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Profi Sport Wrocław
3:9
GKS Tychy
KGHM Metraco Górnik Polkowice
7:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
KF Stal Mielec
3:6
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Heiro Rzeszów
1:4
BSF ABJ Bochnia
KS Sośnica Gliwice
9:4
Gwiazda Ruda Śląska
ZKS Unia Tarnów
4:3
Kamionka Mikołów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
5:1
KGHM Metraco Górnik Polkowice
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
4:2
Profi Sport Wrocław
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:2
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
6:4
ZKS Unia Tarnów
Kamionka Mikołów
2:4
KF Stal Mielec
GKS Tychy
3:5
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Profi Sport Wrocław
2:4
BSF ABJ Bochnia
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:5
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
KF Stal Mielec
5:9
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
6:2
GKS Tychy
ZKS Unia Tarnów
3:3
KS Sośnica Gliwice
Heiro Rzeszów
5:3
Kamionka Mikołów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
7:8
Heiro Rzeszów
Profi Sport Wrocław
0:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kamionka Mikołów
3:5
KGHM Metraco Górnik Polkowice
KS Sośnica Gliwice
11:2
KF Stal Mielec
GKS Tychy
6:5
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
7:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
4:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Profi Sport Wrocław
3:2
Kamionka Mikołów
KF Stal Mielec
2:11
ZKS Unia Tarnów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
8:3
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
3:2
GKS Tychy
Heiro Rzeszów
1:5
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tychy
4:0
KF Stal Mielec
Heiro Rzeszów
3:3
ZKS Unia Tarnów
Kamionka Mikołów
4:4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
1:5
Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
3:1
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:6
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:4
GKS Tychy
Profi Sport Wrocław
1:3
KS Sośnica Gliwice
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
5:4
Kamionka Mikołów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:6
ZKS Unia Tarnów
Heiro Rzeszów
4:4
KF Stal Mielec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Stal Mielec
2:9
KGHM Metraco Górnik Polkowice
ZKS Unia Tarnów
4:6
Profi Sport Wrocław
Kamionka Mikołów
2:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Gwiazda Ruda Śląska
3:5
BSF ABJ Bochnia
GKS Tychy
3:4
Heiro Rzeszów
KS Sośnica Gliwice
4:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?