Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
7:2
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
4:8
Nbit Gliwice
Marex Chorzów
2:1
EBS Kielce
Cuprum Polkowice
10:3
BSF ABJ Bochnia
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
4:5
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:3
GKS Tychy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
6:1
Marex Chorzów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:5
Nbit Gliwice
GKS Tychy
7:0
Kamionka Mikołów
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
4:6
Cuprum Polkowice
Berland Komprachcice
6:6
Heiro Rzeszów
EBS Kielce
3:6
SMS Solne Miasto Wieliczka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
3:1
EBS Kielce
Nbit Gliwice
2:3
Berland Komprachcice
Heiro Rzeszów
4:7
GKS Tychy
Marex Chorzów
0:0
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Cuprum Polkowice
8:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
SMS Solne Miasto Wieliczka
2:5
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
4:2
Kamionka Mikołów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:6
Berland Komprachcice
GKS Tychy
2:5
Nbit Gliwice
Cuprum Polkowice
5:2
Marex Chorzów
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
5:3
SMS Solne Miasto Wieliczka
EBS Kielce
5:5
Heiro Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
4:4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Nbit Gliwice
8:1
EBS Kielce
Heiro Rzeszów
1:1
BSF ABJ Bochnia
Marex Chorzów
0:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
SMS Solne Miasto Wieliczka
2:5
Cuprum Polkowice
Berland Komprachcice
4:3
GKS Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
6:6
Nbit Gliwice
Marex Chorzów
2:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:8
GKS Tychy
Cuprum Polkowice
2:7
Kamionka Mikołów
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
6:1
Heiro Rzeszów
EBS Kielce
5:5
Berland Komprachcice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
5:2
Marex Chorzów
Nbit Gliwice
5:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
1:2
Cuprum Polkowice
GKS Tychy
12:6
EBS Kielce
SMS Solne Miasto Wieliczka
7:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Berland Komprachcice
5:5
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
5:4
GKS Tychy
Marex Chorzów
8:2
Heiro Rzeszów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
5:3
EBS Kielce
Cuprum Polkowice
1:2
Nbit Gliwice
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
5:5
Berland Komprachcice
SMS Solne Miasto Wieliczka
6:3
Kamionka Mikołów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
7:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Nbit Gliwice
6:0
Marex Chorzów
Heiro Rzeszów
4:5
SMS Solne Miasto Wieliczka
GKS Tychy
2:5
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
3:10
Cuprum Polkowice
EBS Kielce
5:9
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
1:2
Heiro Rzeszów
Marex Chorzów
4:2
Berland Komprachcice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:7
BSF ABJ Bochnia
Cuprum Polkowice
10:4
GKS Tychy
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
8:2
EBS Kielce
SMS Solne Miasto Wieliczka
3:6
Nbit Gliwice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
6:3
Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
6:5
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
BSF ABJ Bochnia
10:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Tychy
2:3
Marex Chorzów
Berland Komprachcice
4:3
SMS Solne Miasto Wieliczka
EBS Kielce
4:7
Cuprum Polkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
9:12
Cuprum Polkowice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Tychy
6:4
SMS Solne Miasto Wieliczka
Berland Komprachcice
3:2
Kamionka Mikołów
EBS Kielce
0:5
Heiro Rzeszów
Marex Chorzów
1:3
Nbit Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
4:0
GKS Tychy
Nbit Gliwice
2:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Heiro Rzeszów
4:8
Berland Komprachcice
Marex Chorzów
9:2
BSF ABJ Bochnia
Cuprum Polkowice
2:1
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
SMS Solne Miasto Wieliczka
5:0
EBS Kielce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
8:1
SMS Solne Miasto Wieliczka
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:1
Cuprum Polkowice
GKS Tychy
10:2
Heiro Rzeszów
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
4:1
Marex Chorzów
Berland Komprachcice
1:2
Nbit Gliwice
EBS Kielce
0:5
Kamionka Mikołów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
1:2
BSF ABJ Bochnia
Nbit Gliwice
7:0
GKS Tychy
Heiro Rzeszów
5:0
EBS Kielce
Marex Chorzów
3:7
Cuprum Polkowice
SMS Solne Miasto Wieliczka
2:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Berland Komprachcice
3:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
14:1
Heiro Rzeszów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:3
Marex Chorzów
GKS Tychy
5:2
Berland Komprachcice
Cuprum Polkowice
3:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:0
Kamionka Mikołów
EBS Kielce
0:5
Nbit Gliwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
3:7
Cuprum Polkowice
Nbit Gliwice
4:3
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
2:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Tychy
1:5
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
SMS Solne Miasto Wieliczka
7:1
Marex Chorzów
Berland Komprachcice
5:0
EBS Kielce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
3:6
Berland Komprachcice
Marex Chorzów
1:1
Kamionka Mikołów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:3
SMS Solne Miasto Wieliczka
Cuprum Polkowice
13:7
Heiro Rzeszów
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:6
Nbit Gliwice
EBS Kielce
0:5
GKS Tychy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
EBS Kielce
0:5
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kamionka Mikołów
5:5
SMS Solne Miasto Wieliczka
Nbit Gliwice
8:2
Cuprum Polkowice
Heiro Rzeszów
1:6
Marex Chorzów
GKS Tychy
5:0
BSF ABJ Bochnia
Berland Komprachcice
6:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
6:0
Marex Chorzów
BSF ABJ Bochnia
5:0
EBS Kielce
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:2
Kamionka Mikołów
Cuprum Polkowice
7:6
Berland Komprachcice
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:1
GKS Tychy
SMS Solne Miasto Wieliczka
7:5
Heiro Rzeszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nbit Gliwice
2:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
Heiro Rzeszów
9:1
Kamionka Mikołów
BSF ABJ Bochnia
5:6
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
GKS Tychy
8:5
Cuprum Polkowice
Berland Komprachcice
5:5
Marex Chorzów
EBS Kielce
0:5
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
0:2
Nbit Gliwice
Marex Chorzów
5:2
GKS Tychy
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
7:2
Heiro Rzeszów
Cuprum Polkowice
5:0
EBS Kielce
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
5:0
BSF ABJ Bochnia
SMS Solne Miasto Wieliczka
5:4
Berland Komprachcice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?