Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
6:3
GKS Futsal Tychy
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
2:0
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska
5:7
AZS UŚ Katowice
Come-on Kobierzyce
2:3
KS Sośnica Gliwice
AZS UEK Kraków
1:3
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
1:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
2:3
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:4
ZKS Unia Tarnów
Gwiazda Ruda Śląska
6:2
Heiro Rzeszów
BSF ABJ Bochnia
5:0
Come-on Kobierzyce
GKS Futsal Tychy
5:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
FC 2016 Siemianowice Śląskie
4:3
AZS UEK Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
10:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UŚ Katowice
ZKS Unia Tarnów
3:2
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UEK Kraków
1:4
GKS Futsal Tychy
KS Sośnica Gliwice
0:8
BSF ABJ Bochnia
Come-on Kobierzyce
- : -
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
0:4
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
3:3
ZKS Unia Tarnów
GKS Futsal Tychy
5:2
Come-on Kobierzyce
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:6
AZS UEK Kraków
FC 2016 Siemianowice Śląskie
4:3
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
7:3
GKS Futsal Tychy
BSF ABJ Bochnia
3:1
FC 2016 Siemianowice Śląskie
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
8:6
Heiro Rzeszów
Come-on Kobierzyce
1:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice
AZS UEK Kraków
1:2
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC 2016 Siemianowice Śląskie
0:7
AZS UŚ Katowice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:5
KS Sośnica Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Come-on Kobierzyce
Heiro Rzeszów
2:1
AZS UEK Kraków
GKS Futsal Tychy
3:7
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
8:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
5:6
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
2:6
AZS UŚ Katowice
FC 2016 Siemianowice Śląskie
0:10
GKS Futsal Tychy
AZS UEK Kraków
5:2
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
5:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Come-on Kobierzyce
3:7
Heiro Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
8:2
Come-on Kobierzyce
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:2
AZS UEK Kraków
Gwiazda Ruda Śląska
2:6
BSF ABJ Bochnia
GKS Futsal Tychy
0:4
AZS UŚ Katowice
Heiro Rzeszów
4:4
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:3
FC 2016 Siemianowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
3:2
ZKS Unia Tarnów
FC 2016 Siemianowice Śląskie
2:3
Gwiazda Ruda Śląska
Come-on Kobierzyce
7:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
AZS UEK Kraków
4:2
AZS UŚ Katowice
GKS Futsal Tychy
2:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
BSF ABJ Bochnia
10:2
Heiro Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
5:4
FC 2016 Siemianowice Śląskie
AZS UEK Kraków
6:1
Come-on Kobierzyce
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
0:7
KS Sośnica Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
GKS Futsal Tychy
AZS UŚ Katowice
5:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
2:5
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UEK Kraków
- : -
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Come-on Kobierzyce
- : -
AZS UŚ Katowice
FC 2016 Siemianowice Śląskie
- : -
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
- : -
Heiro Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?