Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
6:3
GKS Futsal Tychy
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
2:0
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska
5:7
AZS UŚ Katowice
Come-on Kobierzyce
2:3
KS Sośnica Gliwice
AZS UEK Kraków
1:3
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
1:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
2:3
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:4
ZKS Unia Tarnów
Gwiazda Ruda Śląska
6:2
Heiro Rzeszów
BSF ABJ Bochnia
5:0
Come-on Kobierzyce
GKS Futsal Tychy
5:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
4:3
AZS UEK Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
10:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UŚ Katowice
ZKS Unia Tarnów
3:2
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UEK Kraków
1:4
GKS Futsal Tychy
KS Sośnica Gliwice
0:8
BSF ABJ Bochnia
Come-on Kobierzyce
1:3
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
0:4
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
5:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów
3:3
ZKS Unia Tarnów
GKS Futsal Tychy
5:2
Come-on Kobierzyce
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:6
AZS UEK Kraków
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
4:3
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
7:3
GKS Futsal Tychy
BSF ABJ Bochnia
3:1
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
8:6
Heiro Rzeszów
Come-on Kobierzyce
1:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice
AZS UEK Kraków
1:2
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
0:7
AZS UŚ Katowice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:5
KS Sośnica Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
3:4
Come-on Kobierzyce
Heiro Rzeszów
2:1
AZS UEK Kraków
GKS Futsal Tychy
3:7
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
8:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
5:6
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
2:6
AZS UŚ Katowice
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
0:10
GKS Futsal Tychy
AZS UEK Kraków
5:2
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
5:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Come-on Kobierzyce
3:7
Heiro Rzeszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
8:2
Come-on Kobierzyce
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:2
AZS UEK Kraków
Gwiazda Ruda Śląska
2:6
BSF ABJ Bochnia
GKS Futsal Tychy
0:4
AZS UŚ Katowice
Heiro Rzeszów
4:4
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:3
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
3:2
ZKS Unia Tarnów
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
2:3
Gwiazda Ruda Śląska
Come-on Kobierzyce
7:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
AZS UEK Kraków
4:2
AZS UŚ Katowice
GKS Futsal Tychy
2:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
BSF ABJ Bochnia
10:2
Heiro Rzeszów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
5:4
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
AZS UEK Kraków
6:1
Come-on Kobierzyce
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
0:7
KS Sośnica Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
4:1
GKS Futsal Tychy
AZS UŚ Katowice
5:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
2:5
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UEK Kraków
9:3
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:2
Gwiazda Ruda Śląska
Come-on Kobierzyce
1:2
AZS UŚ Katowice
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
3:3
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
13:1
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
4:1
Heiro Rzeszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
6:3
AZS UEK Kraków
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
6:0
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
7:4
ZKS Unia Tarnów
KS Sośnica Gliwice
11:1
Come-on Kobierzyce
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
8:4
Heiro Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
5:0
AZS UŚ Katowice
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
5:2
GKS Futsal Tychy
Come-on Kobierzyce
3:5
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
6:3
Gwiazda Ruda Śląska
ZKS Unia Tarnów
2:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
AZS UEK Kraków
6:2
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
2:1
KS Sośnica Gliwice
AZS UŚ Katowice
0:5
Heiro Rzeszów
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
4:4
Come-on Kobierzyce
Gwiazda Ruda Śląska
4:3
ZKS Unia Tarnów
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
6:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Futsal Tychy
3:1
AZS UEK Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
3:0*
AZS UŚ Katowice
Come-on Kobierzyce
1:3
GKS Futsal Tychy
KS Sośnica Gliwice
7:2
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
1:10
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UEK Kraków
4:1
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
1:2
Heiro Rzeszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
2:3
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
6:7
AZS UEK Kraków
Heiro Rzeszów
4:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:2
Come-on Kobierzyce
AZS UŚ Katowice
0:5
ZKS Unia Tarnów
GKS Futsal Tychy
3:1
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
8:3
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Come-on Kobierzyce
3:5
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:8
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
7:3
GKS Futsal Tychy
KS Sośnica Gliwice
2:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
AZS UEK Kraków
3:4
Heiro Rzeszów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Futsal Tychy
3:4
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska
4:4
KS Sośnica Gliwice
ZKS Unia Tarnów
6:5
AZS UEK Kraków
Heiro Rzeszów
8:2
Come-on Kobierzyce
AZS UŚ Katowice
14:1
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
2:7
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UEK Kraków
4:4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
AZS UŚ Katowice
7:1
GKS Futsal Tychy
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
1:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Come-on Kobierzyce
5:1
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
2:1
Gwiazda Ruda Śląska
KS Sośnica Gliwice
3:2
Heiro Rzeszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
7:6
AZS UEK Kraków
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
2:4
Come-on Kobierzyce
Gwiazda Ruda Śląska
4:5
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
3:9
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
3:4
KS Sośnica Gliwice
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:3
GKS Futsal Tychy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Come-on Kobierzyce
3:10
AZS UEK Kraków
GKS Futsal Tychy
5:3
Gwiazda Ruda Śląska
KS Sośnica Gliwice
13:4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
0:1
AZS UŚ Katowice
BSF ABJ Bochnia
9:3
ZKS Unia Tarnów
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
6:2
Heiro Rzeszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
5:8
AZS UEK Kraków
Gwiazda Ruda Śląska
5:4
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
0:11
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
6:6
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
Heiro Rzeszów
4:7
GKS Futsal Tychy
AZS UŚ Katowice
2:2
Come-on Kobierzyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?