Terminarz

Wybierz
1/32 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
KF Stal Mielec
Jordanek Wałbrzych
0:3*
AZS UŚ Katowice
KS Gniezno
Wolny los
Orlik Mosina
3:1
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
KKF Automobile Torino Konin
6:2
LZS Bojano
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
2:3
Red Dragons Pniewy
Podkowa Teqball Club
4:3
UMKS Zgierz
KS Acana Futsal Orzeł Jelcz-Laskowice
1:2
Piast Gliwice
Bonito Helios Białystok
3:8
Futbalo Białystok
Amator Kiełpino
3:4
K.S. Best Drive Futsal Piła
BSF Busko-Zdrój
4:4   k. 4 : 3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
2:2   k. 3 : 0
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
KU AZS UZ Zielona Góra
4:8
GKS Futsal Tychy
Gwiazda Ruda Śląska
1:11
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Futsal Szczecin
0:5
Red Devils FC Chojnice
Hotel Robert's Port Stare Sady
6:2
Widzew Łódź
GRESTA Hurtownia Stali Świecie
7:2
Victoria Sulejówek
Legia Warszawa
3:3   k. 3 : 5
AZS UW
Eurobus Przemyśl
3:4
Heiro Rzeszów
KS Sośnica Gliwice
6:3
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Team Lębork
3:3   k. 4 : 2
GI Malepszy Futsal Leszno
GSM Nasz Dom Ruda Śląska
2:3
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
AZS UG Gdańsk Futsal
2:1
KS Futsal Oborniki
Junior Hurtap Łęczyca
2:9
MOKS Słoneczny Stok Białystok
ZKS Unia Tarnów
1:2
BSF ABJ Bochnia
Alibaba Team Opole
1:3
Profi Sport Wrocław
Kamionka Mikołów
2:3
P.A. Nova Gliwice
1/16 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UŚ Katowice
Wolny los
GKS Futsal Tychy
3:1
BSF ABJ Bochnia
Hotel Robert's Port Stare Sady
5:3
AZS UG Gdańsk Futsal
GRESTA Hurtownia Stali Świecie
5:4
KS Gniezno
BSF Busko-Zdrój
3:4
KS Sośnica Gliwice
KKF Automobile Torino Konin
3:5
AZS UW
Profi Sport Wrocław
4:2
P.A. Nova Gliwice
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
0:9
Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
13:2
FIT - MORNING Futsal Team Brzeg
Futbalo Białystok
1:4
Team Lębork
KF Stal Mielec
3:8
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Orlik Mosina
1:4
Red Devils FC Chojnice
K.S. Best Drive Futsal Piła
1:11
KS Constract Lubawa
Podkowa Teqball Club
3:5
Red Dragons Pniewy
Heiro Rzeszów
1:8
Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:2
FC KJ Toruń
1/8 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Hotel Robert's Port Stare Sady
2:5
KS Constract Lubawa
GKS Futsal Tychy
3:8
Rekord Bielsko-Biała
Profi Sport Wrocław
2:4
KS Sośnica Gliwice
GRESTA Hurtownia Stali Świecie
4:5
Team Lębork
Red Devils FC Chojnice
2:6
Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice
2:2   k. 3 : 1
AZS UŚ Katowice
Dreman Futsal Opole Komprachcice
3:5
Clearex Chorzów
AZS UW
5:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
1/4 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
8:5
Rekord Bielsko-Biała
Team Lębork
3:2
AZS UW
Red Dragons Pniewy
5:2
KS Constract Lubawa
KS Sośnica Gliwice
2:5
Piast Gliwice
1/2 finału 1. mecz
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
4:1
Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy
6:4
Team Lębork
1/2 finału rewanż
Data Gospodarze Wynik Goście
Clearex Chorzów
3:6
Piast Gliwice
Team Lębork
- : -
Red Dragons Pniewy
Finał 1. mecz
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
- : -
Red Dragons Pniewy
Finał rewanż
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
Piast Gliwice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?