Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
2:2
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
KF Stal Mielec
9:7
AZS AWF Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
5:7
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
6:5
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kamionka Mikołów
2:5
GKS Futsal Tychy
KS Sośnica Gliwice
5:1
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
6:4
KF Stal Mielec
AZS UMCS Lublin Futsal Team
1:0
KS Sośnica Gliwice
GKS Futsal Tychy
2:4
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
BSF ABJ Bochnia
8:2
ZKS Unia Tarnów
AZS AWF Profi Sport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
2:4
Kamionka Mikołów
KF Stal Mielec
4:7
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
3:7
GKS Futsal Tychy
KGHM Metraco Górnik Polkowice
4:1
AZS AWF Profi Sport Wrocław
Heiro Rzeszów
7:4
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
ZKS Unia Tarnów
4:2
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
3:6
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
3:12
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
6:6
Heiro Rzeszów
Kamionka Mikołów
5:5
ZKS Unia Tarnów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
8:3
KF Stal Mielec
GKS Futsal Tychy
7:3
AZS AWF Profi Sport Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KF Stal Mielec
5:6
Kamionka Mikołów
ZKS Unia Tarnów
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
AZS AWF Profi Sport Wrocław
0:9
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
KGHM Metraco Górnik Polkowice
6:2
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
5:5
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
6:2
GKS Futsal Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Futsal Tychy
2:4
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
AZS UMCS Lublin Futsal Team
3:5
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
17:6
KF Stal Mielec
Kamionka Mikołów
3:4
Heiro Rzeszów
BSF ABJ Bochnia
7:1
AZS AWF Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
3:3
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
- : -
GKS Futsal Tychy
KF Stal Mielec
- : -
KS Sośnica Gliwice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
AZS AWF Profi Sport Wrocław
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
- : -
AZS AWF Profi Sport Wrocław
ZKS Unia Tarnów
- : -
KF Stal Mielec
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
KS Sośnica Gliwice
- : -
Heiro Rzeszów
GKS Futsal Tychy
- : -
BSF ABJ Bochnia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
ZKS Unia Tarnów
BSF ABJ Bochnia
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KF Stal Mielec
- : -
GKS Futsal Tychy
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
Kamionka Mikołów
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
- : -
BSF ABJ Bochnia
ZKS Unia Tarnów
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
KF Stal Mielec
- : -
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
KS Sośnica Gliwice
- : -
AZS AWF Profi Sport Wrocław
GKS Futsal Tychy
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
GKS Futsal Tychy
BSF ABJ Bochnia
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Kamionka Mikołów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
KF Stal Mielec
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
ZKS Unia Tarnów
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
- : -
KS Sośnica Gliwice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
GKS Futsal Tychy
- : -
Kamionka Mikołów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
Heiro Rzeszów
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
KF Stal Mielec
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
- : -
BSF ABJ Bochnia
Heiro Rzeszów
- : -
AZS AWF Profi Sport Wrocław
KF Stal Mielec
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Kamionka Mikołów
KS Sośnica Gliwice
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
GKS Futsal Tychy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
- : -
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
- : -
KF Stal Mielec
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
ZKS Unia Tarnów
GKS Futsal Tychy
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
Heiro Rzeszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
- : -
Kamionka Mikołów
Heiro Rzeszów
- : -
BSF ABJ Bochnia
KF Stal Mielec
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
KS Sośnica Gliwice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
GKS Futsal Tychy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
- : -
KF Stal Mielec
BSF ABJ Bochnia
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
ZKS Unia Tarnów
GKS Futsal Tychy
- : -
KS Sośnica Gliwice
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
ZKS Unia Tarnów
- : -
KS Sośnica Gliwice
Heiro Rzeszów
- : -
Kamionka Mikołów
KF Stal Mielec
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
BSF ABJ Bochnia
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
GKS Futsal Tychy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
BSF ABJ Bochnia
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
Heiro Rzeszów
KS Sośnica Gliwice
- : -
KF Stal Mielec
GKS Futsal Tychy
- : -
ZKS Unia Tarnów
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
KS Sośnica Gliwice
BSF ABJ Bochnia
- : -
GKS Futsal Tychy
KF Stal Mielec
- : -
ZKS Unia Tarnów
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
Kamionka Mikołów
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
ZKS Unia Tarnów
- : -
Heiro Rzeszów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
BSF ABJ Bochnia
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
AZS AWF Profi Sport Wrocław
KS Sośnica Gliwice
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
GKS Futsal Tychy
- : -
KF Stal Mielec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
- : -
KF Stal Mielec
BSF ABJ Bochnia
- : -
Kamionka Mikołów
AZS UMCS Lublin Futsal Team
- : -
GKS Futsal Tychy
KGHM Metraco Górnik Polkowice
- : -
ZKS Unia Tarnów
AZS AWF Profi Sport Wrocław
- : -
KS Sośnica Gliwice
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
- : -
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Kamionka Mikołów
- : -
AZS UMCS Lublin Futsal Team
ZKS Unia Tarnów
- : -
AZS AWF Profi Sport Wrocław
KF Stal Mielec
- : -
KGHM Metraco Górnik Polkowice
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
BSF ABJ Bochnia
KS Sośnica Gliwice
- : -
GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
GKS Futsal Tychy
- : -
Heiro Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?