Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 2 6 8 - 3 2 0 0
2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 3 4 - 4 1 0 1 1 3 2 - 0
3
SMS Solne Miasto Wieliczka
SMS Solne Miasto Wieliczka 2 3 4 - 5 1 0 1 1 0 0 - 2
4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny 2 0 4 - 8 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Rekord Bielsko-Biała
4:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
0:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rekord Bielsko-Biała
4:1
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rekord Bielsko-Biała
- : -
SMS Solne Miasto Wieliczka
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SPN Szamotuły
SPN Szamotuły 1 3 5 - 1 1 0 0
2
Junior Hurtap Łęczyca
Junior Hurtap Łęczyca 1 3 2 - 0 1 0 0
3
JKS Jarosław
JKS Jarosław 1 0 0 - 2 0 0 1
4
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Dreman Futsal Opole Komprachcice 1 0 1 - 5 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
2:0
JKS Jarosław
Dreman Futsal Opole Komprachcice
1:5
SPN Szamotuły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
- : -
SPN Szamotuły
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
JKS Jarosław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
SPN Szamotuły
- : -
JKS Jarosław
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Bonito Helios Białystok
Bonito Helios Białystok 1 3 6 - 1 1 0 0
2
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 1 3 5 - 4 1 0 0
3
GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno 1 0 4 - 5 0 0 1
4
TAFToruń
TAFToruń 1 0 1 - 6 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TAFToruń
1:6
Bonito Helios Białystok
BSF ABJ Bochnia
5:4
GI Malepszy Futsal Leszno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TAFToruń
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
BSF ABJ Bochnia
- : -
Bonito Helios Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bonito Helios Białystok
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
BSF ABJ Bochnia
- : -
TAFToruń
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska 1 3 3 - 1 1 0 0
2
KS Constract Lubawa
KS Constract Lubawa 1 1 4 - 4 0 1 0 1 1 4 - 4
3
Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy 1 1 4 - 4 0 1 0 1 1 4 - 4
4
KS Sośnica Gliwice
KS Sośnica Gliwice 1 0 1 - 3 0 0 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
3:1
KS Sośnica Gliwice
Red Dragons Pniewy
4:4
KS Constract Lubawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
- : -
KS Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy
- : -
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
- : -
KS Sośnica Gliwice
Red Dragons Pniewy
- : -
Gwiazda Ruda Śląska

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?