Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 3 9 12 - 5 3 0 0
2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 6 8 - 7 2 0 1
3
SMS Solne Miasto Wieliczka
SMS Solne Miasto Wieliczka 3 3 6 - 9 1 0 2
4
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny 3 0 7 - 12 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
4:3
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Rekord Bielsko-Biała
4:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Solne Miasto Wieliczka
0:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rekord Bielsko-Biała
4:1
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
3:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rekord Bielsko-Biała
4:2
SMS Solne Miasto Wieliczka
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Junior Hurtap Łęczyca
Junior Hurtap Łęczyca 2 6 8 - 0 2 0 0
2
SPN Szamotuły
SPN Szamotuły 2 6 9 - 2 2 0 0
3
JKS Jarosław
JKS Jarosław 2 0 1 - 6 0 0 2
4
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Dreman Futsal Opole Komprachcice 2 0 1 - 11 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
2:0
JKS Jarosław
Dreman Futsal Opole Komprachcice
1:5
SPN Szamotuły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
- : -
SPN Szamotuły
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
JKS Jarosław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Junior Hurtap Łęczyca
6:0
Dreman Futsal Opole Komprachcice
SPN Szamotuły
4:1
JKS Jarosław
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Bonito Helios Białystok
Bonito Helios Białystok 3 9 10 - 3 3 0 0
2
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 3 6 12 - 7 2 0 1
3
GI Malepszy Futsal Leszno
GI Malepszy Futsal Leszno 3 3 8 - 8 1 0 2
4
TAFToruń
TAFToruń 3 0 3 - 15 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TAFToruń
1:6
Bonito Helios Białystok
BSF ABJ Bochnia
5:4
GI Malepszy Futsal Leszno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
TAFToruń
1:3
GI Malepszy Futsal Leszno
BSF ABJ Bochnia
1:2
Bonito Helios Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bonito Helios Białystok
2:1
GI Malepszy Futsal Leszno
BSF ABJ Bochnia
6:1
TAFToruń
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Gwiazda Ruda Śląska
Gwiazda Ruda Śląska 3 7 6 - 3 2 1 0
2
KS Constract Lubawa
KS Constract Lubawa 3 5 8 - 6 1 2 0
3
KS Sośnica Gliwice
KS Sośnica Gliwice 3 3 6 - 6 1 0 2
4
Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy 3 1 5 - 10 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
3:1
KS Sośnica Gliwice
Red Dragons Pniewy
4:4
KS Constract Lubawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
2:2
KS Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy
1:5
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
2:0
KS Sośnica Gliwice
Red Dragons Pniewy
0:1
Gwiazda Ruda Śląska

Faza Pucharowa

Ćwierćfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
8:0
SPN Szamotuły
Bonito Helios Białystok
2:2   k. 5 : 6
KS Constract Lubawa
Junior Hurtap Łęczyca
0:0   k. 4 : 2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
BSF ABJ Bochnia
1:1   k. 3 : 4
Gwiazda Ruda Śląska
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:0
KS Constract Lubawa
Junior Hurtap Łęczyca
2:2   k. 5 : 4
Gwiazda Ruda Śląska
Mecz o 3. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
1:1   k. 4 : 5
Gwiazda Ruda Śląska
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
5:0
Junior Hurtap Łęczyca
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości