Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Heiro Rzeszów
Heiro Rzeszów 3 9 16 - 2 3 0 0
2
Bongo Opole
Bongo Opole 3 6 5 - 6 2 0 1
3
SMD LED Rzeszów
SMD LED Rzeszów 3 3 3 - 8 1 0 2
4
Poker Team Lublin
Poker Team Lublin 3 0 4 - 12 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
3:1
SMD LED Rzeszów
Heiro Rzeszów
8:2
Poker Team Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Heiro Rzeszów
4:0
Bongo Opole
Poker Team Lublin
1:2
SMD LED Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Bongo Opole
2:1
Poker Team Lublin
Heiro Rzeszów
4:0
SMD LED Rzeszów
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Kormed Lubaczów
Kormed Lubaczów 3 7 7 - 4 2 1 0
2
Fizjo Factory Futsal Chorzów
Fizjo Factory Futsal Chorzów 3 5 13 - 5 1 2 0
3
Błękitni Rzeszów
Błękitni Rzeszów 3 4 7 - 6 1 1 1
4
ISS Lublin
ISS Lublin 3 0 4 - 16 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
ISS Lublin
2:4
Błękitni Rzeszów
Fizjo Factory Futsal Chorzów
2:2
Kormed Lubaczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kormed Lubaczów
1:0
Błękitni Rzeszów
Fizjo Factory Futsal Chorzów
8:0
ISS Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
ISS Lublin
2:4
Kormed Lubaczów
Fizjo Factory Futsal Chorzów
3:3
Błękitni Rzeszów
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Futsalu
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Futsalu 3 7 6 - 4 2 1 0
2
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka 3 6 6 - 4 2 0 1
3
Sympatyczni Nisko
Sympatyczni Nisko 3 4 4 - 2 1 1 1
4
Sharks Tarnów
Sharks Tarnów 3 0 4 - 10 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sympatyczni Nisko
3:0
Sharks Tarnów
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka
1:2
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Futsalu
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sympatyczni Nisko
1:1
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Futsalu
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka
4:2
Sharks Tarnów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Futsalu
3:2
Sharks Tarnów
Sympatyczni Nisko
0:1
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
ZKS Unia Tarnów
ZKS Unia Tarnów 3 9 8 - 2 3 0 0
2
BSF ABJ Bochnia
BSF ABJ Bochnia 3 6 10 - 6 2 0 1
3
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Tech-Project Futsal Team Jarosław 3 3 5 - 7 1 0 2
4
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
MKS Pogoń Sokół Lubaczów 3 0 5 - 13 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
3:1
Tech-Project Futsal Team Jarosław
ZKS Unia Tarnów
3:1
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF ABJ Bochnia
7:2
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
ZKS Unia Tarnów
2:1
Tech-Project Futsal Team Jarosław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tech-Project Futsal Team Jarosław
3:2
MKS Pogoń Sokół Lubaczów
ZKS Unia Tarnów
3:0
BSF ABJ Bochnia
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. 2 3 4 - 3 1 0 1 2 3 4 - 3
2
Serwatka Futsal Team Żabno
Serwatka Futsal Team Żabno 2 3 3 - 3 1 0 1 2 3 3 - 3
3
IREX - GAZ Chorzów
IREX - GAZ Chorzów 2 3 3 - 3 1 0 1 2 3 3 - 3
4
Łamaczki Kraków
Łamaczki Kraków 2 3 3 - 4 1 0 1 2 3 3 - 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
1:2
Serwatka Futsal Team Żabno
IREX - GAZ Chorzów
1:2
Łamaczki Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
3:1
Łamaczki Kraków
IREX - GAZ Chorzów
2:1
Serwatka Futsal Team Żabno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
IREX - GAZ Chorzów
- : -
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
Serwatka Futsal Team Żabno
- : -
Łamaczki Kraków
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
NG Metal Kulykiv
NG Metal Kulykiv 3 9 12 - 4 3 0 0
2
Eurobus Przemyśl
Eurobus Przemyśl 3 6 11 - 9 2 0 1
3
Alex Zakliczyn
Alex Zakliczyn 3 3 13 - 12 1 0 2
4
Transbet Przemyśl
Transbet Przemyśl 3 0 3 - 14 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
NG Metal Kulykiv
4:0
Alex Zakliczyn
Eurobus Przemyśl
2:0
Transbet Przemyśl
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
NG Metal Kulykiv
3:1
Transbet Przemyśl
Eurobus Przemyśl
6:4
Alex Zakliczyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NG Metal Kulykiv
5:3
Eurobus Przemyśl
Transbet Przemyśl
2:9
Alex Zakliczyn
Grupa 7
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Falcon Energy Bankiet Białystok
Falcon Energy Bankiet Białystok 3 9 9 - 3 3 0 0
2
FK Romantyk Sambor
FK Romantyk Sambor 3 4 8 - 8 1 1 1
3
AKS Grzybowice Zabrze
AKS Grzybowice Zabrze 3 3 3 - 7 1 0 2
4
Wiślanie Wola Przemykowska
Wiślanie Wola Przemykowska 3 1 7 - 9 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
FK Romantyk Sambor
0:4
Falcon Energy Bankiet Białystok
AKS Grzybowice Zabrze
2:1
Wiślanie Wola Przemykowska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
FK Romantyk Sambor
4:4
Wiślanie Wola Przemykowska
AKS Grzybowice Zabrze
1:2
Falcon Energy Bankiet Białystok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Wola Przemykowska
2:3
Falcon Energy Bankiet Białystok
FK Romantyk Sambor
4:0
AKS Grzybowice Zabrze
Grupa 8
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Teknia Rzeszów
Teknia Rzeszów 2 6 10 - 2 2 0 0
2
KS Zaczernie Futsal Team
KS Zaczernie Futsal Team 2 6 10 - 2 2 0 0
3
Ajax Joma Futsal Ostrava
Ajax Joma Futsal Ostrava 2 0 3 - 8 0 0 2
4
Rzezawa Team
Rzezawa Team 2 0 1 - 12 0 0 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie Futsal Team
7:1
Rzezawa Team
Teknia Rzeszów
5:2
Ajax Joma Futsal Ostrava
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie Futsal Team
3:1
Ajax Joma Futsal Ostrava
Teknia Rzeszów
5:0
Rzezawa Team
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zaczernie Futsal Team
- : -
Teknia Rzeszów
Ajax Joma Futsal Ostrava
- : -
Rzezawa Team

Faza Pucharowa

1/8 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Falcon Energy Bankiet Białystok
5:1
Bongo Opole
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Futsalu
3:0
Teknia Rzeszów
KS Zaczernie Futsal Team
3:2
Fizjo Factory Futsal Chorzów
ZKS Unia Tarnów
1:4
FK Romantyk Sambor
Kormed Lubaczów
2:3
Łamaczki Kraków
Heiro Rzeszów
- : -
Eurobus Przemyśl
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
1:1   k. 3 : 2
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka
NG Metal Kulykiv
3:0
BSF ABJ Bochnia
1/4 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Falcon Energy Bankiet Białystok
- : -
Reprezentacja Polski Niesłyszących w Futsalu
KS Zaczernie Futsal Team
- : -
FK Romantyk Sambor
Łamaczki Kraków
- : -
Eurobus Przemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?