Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
0:3
Józefka Chorzów
GKS WAWEL Wirek
3:1
Szopienice Katowice
Hetman 22 Katowice
0:7
Orzeł Mokre Mikołów
Kamionka Mikołów
7:0
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
Gwiazda Ruda Śląska
0:6
Jastrząb II Bielszowice
GKS "URANIA" Ruda Śląska
4:1
Ruch II Chorzów
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
6:0
Stadion Śląski Chorzów
Józefka Chorzów
0:1
GKS WAWEL Wirek
Szopienice Katowice
0:3
Gwiazda Ruda Śląska
Ruch II Chorzów
3:1
Hetman 22 Katowice
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
0:4
GKS "URANIA" Ruda Śląska
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:0
Kamionka Mikołów
Naprzód Lipiny
3:5
Jastrząb II Bielszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS "URANIA" Ruda Śląska
0:0
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Stadion Śląski Chorzów
1:3
Ruch II Chorzów
GKS WAWEL Wirek
3:2
Orzeł Mokre Mikołów
Gwiazda Ruda Śląska
1:3
Józefka Chorzów
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
1:2
Hetman 22 Katowice
Szopienice Katowice
3:1
Jastrząb II Bielszowice
Kamionka Mikołów
1:0
Naprzód Lipiny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
3:0
Stadion Śląski Chorzów
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:1
Hetman 22 Katowice
Kamionka Mikołów
0:0
GKS "URANIA" Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
4:3
Szopienice Katowice
Józefka Chorzów
0:1
Jastrząb II Bielszowice
Ruch II Chorzów
4:1
GKS WAWEL Wirek
Orzeł Mokre Mikołów
3:4
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS "URANIA" Ruda Śląska
3:2
Naprzód Lipiny
Szopienice Katowice
1:0
Józefka Chorzów
GKS WAWEL Wirek
2:2
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
Jastrząb II Bielszowice
1:3
Orzeł Mokre Mikołów
Stadion Śląski Chorzów
0:3
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska
0:8
Ruch II Chorzów
Hetman 22 Katowice
1:3
Kamionka Mikołów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
0:4
Gwiazda Ruda Śląska
GKS "URANIA" Ruda Śląska
5:1
Hetman 22 Katowice
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
GKS WAWEL Wirek
Naprzód Lipiny
3:3
Józefka Chorzów
Kamionka Mikołów
3:1
Stadion Śląski Chorzów
Ruch II Chorzów
2:0
Jastrząb II Bielszowice
Orzeł Mokre Mikołów
7:3
Szopienice Katowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:0*
GKS "URANIA" Ruda Śląska
Szopienice Katowice
2:4
Ruch II Chorzów
Jastrząb II Bielszowice
3:4
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
Gwiazda Ruda Śląska
2:3
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GKS WAWEL Wirek
0:1
Kamionka Mikołów
Hetman 22 Katowice
0:5
Naprzód Lipiny
Józefka Chorzów
0:1
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
3:6
Szopienice Katowice
GKS "URANIA" Ruda Śląska
3:0
GKS WAWEL Wirek
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Jastrząb II Bielszowice
Naprzód Lipiny
3:2
Orzeł Mokre Mikołów
Ruch II Chorzów
2:4
Józefka Chorzów
Kamionka Mikołów
5:2
Gwiazda Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice
2:3
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:4
Naprzód Lipiny
Szopienice Katowice
2:6
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska
0:2
GKS "URANIA" Ruda Śląska
Kamionka Mikołów
4:1
Jastrząb II Bielszowice
Orzeł Mokre Mikołów
2:3
Ruch II Chorzów
GKS WAWEL Wirek
3:2
Hetman 22 Katowice
Józefka Chorzów
6:1
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
0:2
Orzeł Mokre Mikołów
GKS "URANIA" Ruda Śląska
1:2
Jastrząb II Bielszowice
Stadion Śląski Chorzów
2:1
GKS WAWEL Wirek
Kamionka Mikołów
1:3
Szopienice Katowice
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:1
Józefka Chorzów
Naprzód Lipiny
2:3
Ruch II Chorzów
Hetman 22 Katowice
1:1
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
3:2
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Gwiazda Ruda Śląska
5:2
Stadion Śląski Chorzów
GKS WAWEL Wirek
2:0
Naprzód Lipiny
Jastrząb II Bielszowice
3:1
Hetman 22 Katowice
Szopienice Katowice
1:7
GKS "URANIA" Ruda Śląska
Józefka Chorzów
6:1
Kamionka Mikołów
Ruch II Chorzów
6:0
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:2
Jastrząb II Bielszowice
GKS "URANIA" Ruda Śląska
1:2
Józefka Chorzów
GKS WAWEL Wirek
1:2
Gwiazda Ruda Śląska
Naprzód Lipiny
2:0
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Ruch II Chorzów
Hetman 22 Katowice
3:4
Szopienice Katowice
Kamionka Mikołów
0:1
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
2:0
Stadion Śląski Chorzów
AKS Cez Elcho Wyzwolenie
1:2
MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Jastrząb II Bielszowice
3:0
GKS WAWEL Wirek
Józefka Chorzów
6:1
Hetman 22 Katowice
Ruch II Chorzów
2:0
Kamionka Mikołów
Gwiazda Ruda Śląska
3:2
Naprzód Lipiny
Orzeł Mokre Mikołów
2:1
GKS "URANIA" Ruda Śląska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?