Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Książenice
1:0
Decor Bełk
GKS Radziechowy-Wieprz
2:3
Drzewiarz Jasienica
Unia Turza Śląska
1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna
2:1
GKS II Tychy
Jedność Przyszowice
1:0
Spójnia Landek
Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:1
Rozwój Katowice
Orzeł Łękawica
1:2
Odra Wodzisław Śląski
LKS Czaniec
1:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice
5:0
GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Czaniec
3:3
Kuźnia Ustroń
Odra Wodzisław Śląski
0:1
Unia Książenice
Decor Bełk
3:2
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
4:1
Jedność Przyszowice
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:1
Spójnia Landek
Drzewiarz Jasienica
1:1
Unia Turza Śląska
GKS II Tychy
0:2
Orzeł Łękawica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Książenice
3:1
GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń
0:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS Radziechowy-Wieprz
1:1
Decor Bełk
Unia Turza Śląska
3:2
Rozwój Katowice
Iskra Pszczyna
1:4
LKS Czaniec
Jedność Przyszowice
1:3
Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek
0:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:6
Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice
4:0
Jedność Przyszowice
GKS II Tychy
4:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica
0:2
Spójnia Landek
LKS Czaniec
1:1
Orzeł Łękawica
Odra Wodzisław Śląski
2:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Decor Bełk
4:1
Unia Turza Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń
3:0
Iskra Pszczyna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:0
Drzewiarz Jasienica
Jedność Przyszowice
0:2
Decor Bełk
Unia Książenice
6:2
LKS Czaniec
GKS Radziechowy-Wieprz
2:1
GKS II Tychy
Iskra Pszczyna
0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
1:1
Rozwój Katowice
Orzeł Łękawica
2:3
Kuźnia Ustroń
Unia Turza Śląska
2:6
Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice
2:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Odra Wodzisław Śląski
2:0
Jedność Przyszowice
Decor Bełk
1:1
Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:3
Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń
0:2
Unia Książenice
Iskra Pszczyna
1:4
Orzeł Łękawica
GKS II Tychy
2:2
Unia Turza Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Książenice
3:2
Iskra Pszczyna
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:0
Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica
4:1
Rozwój Katowice
Jedność Przyszowice
3:0
GKS II Tychy
Spójnia Landek
3:0
Odra Wodzisław Śląski
Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:4
Kuźnia Ustroń
Orzeł Łękawica
2:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
LKS Czaniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Tychy
- : -
Spójnia Landek
LKS Czaniec
- : -
Unia Turza Śląska
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Decor Bełk
- : -
Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Rozwój Katowice
Kuźnia Ustroń
- : -
GKS Radziechowy-Wieprz
Iskra Pszczyna
- : -
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Orzeł Łękawica
- : -
Unia Książenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Katowice
- : -
Decor Bełk
Unia Książenice
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
GKS II Tychy
GKS Radziechowy-Wieprz
- : -
Iskra Pszczyna
Drzewiarz Jasienica
- : -
Odra Wodzisław Śląski
Jedność Przyszowice
- : -
LKS Czaniec
Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
Orzeł Łękawica
Unia Turza Śląska
- : -
Kuźnia Ustroń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Tychy
- : -
Drzewiarz Jasienica
LKS Czaniec
- : -
Spójnia Landek
Odra Wodzisław Śląski
- : -
Rozwój Katowice
Unia Książenice
- : -
Odra Centrum Wodzisław Śląski
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Decor Bełk
Kuźnia Ustroń
- : -
Jedność Przyszowice
Iskra Pszczyna
- : -
Unia Turza Śląska
Orzeł Łękawica
- : -
GKS Radziechowy-Wieprz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?