Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Połaniec
0:2
ŁKS Probudex Łagów
ZKS Unia Tarnów
1:1
Podlasie Biała Podlaska
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg
3:0
KS Wisłoka Dębica
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:5
Cracovia II Kraków KS
Avia Świdnik
0:1
Stal Stalowa Wola
Sokół Sieniawa
0:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
NKP Podhale Nowy Targ
Korona Rzeszów
5:0
Wisła Sandomierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II Kraków KS
1:1
MKS Czarni Połaniec
ŁKS Probudex Łagów
2:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
NKP Podhale Nowy Targ
2:2
ZKS Unia Tarnów
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
5:1
Sokół Sieniawa
KS Wisłoka Dębica
5:2
Stal Stalowa Wola
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Korona Rzeszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Połaniec
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
ZKS Unia Tarnów
2:2
Chełmianka Chełm
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Cracovia II Kraków KS
Stal Stalowa Wola
2:1
Wisła Sandomierz
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:3
Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa
2:2
KS Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:4
ŁKS Probudex Łagów
Korona Rzeszów
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
0:2
Korona Rzeszów
Cracovia II Kraków KS
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
ŁKS Probudex Łagów
3:5
ZKS Unia Tarnów
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
3:1
MKS Czarni Połaniec
Sokół Sieniawa
0:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Wisłoka Dębica
6:2
Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Stal Stalowa Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Połaniec
3:2
Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz
2:0
Podlasie Biała Podlaska
ZKS Unia Tarnów
1:2
Cracovia II Kraków KS
Stal Stalowa Wola
2:0
NKP Podhale Nowy Targ
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
KS Wisłoka Dębica
Avia Świdnik
2:0
Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Korona Rzeszów
0:3
ŁKS Probudex Łagów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
2:0
Stal Stalowa Wola
Cracovia II Kraków KS
3:1
Korona Rzeszów
ŁKS Probudex Łagów
2:0
Avia Świdnik
NKP Podhale Nowy Targ
5:2
Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
MKS Czarni Połaniec
Sokół Sieniawa
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
KS Wisłoka Dębica
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
ZKS Unia Tarnów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Połaniec
0:1
KS Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz
0:2
Chełmianka Chełm
ZKS Unia Tarnów
2:2
Siarka Tarnobrzeg
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Stalowa Wola
2:0
ŁKS Probudex Łagów
Avia Świdnik
1:0
Cracovia II Kraków KS
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Sokół Sieniawa
Korona Rzeszów
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II Kraków KS
4:0
Stal Stalowa Wola
MKS Czarni Połaniec
2:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Probudex Łagów
2:1
Wisła Sandomierz
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Korona Rzeszów
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa
1:0
ZKS Unia Tarnów
KS Wisłoka Dębica
2:6
NKP Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Avia Świdnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
1:5
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
1:3
Cracovia II Kraków KS
ZKS Unia Tarnów
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
KS Wisłoka Dębica
Stal Stalowa Wola
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
2:2
Siarka Tarnobrzeg
Korona Rzeszów
- : -
Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska
1:0
ŁKS Probudex Łagów
Wólczanka Wólka Pełkińska
- : -
MKS Czarni Połaniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Połaniec
- : -
ZKS Unia Tarnów
Cracovia II Kraków KS
- : -
Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski
- : -
Korona Rzeszów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Stal Stalowa Wola
KS Wisłoka Dębica
- : -
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
- : -
Avia Świdnik
ŁKS Probudex Łagów
- : -
NKP Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
- : -
Wisła Sandomierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?