Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
0:0
Czarni Pyskowice
Sokół Orzech
2:0
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
2:2
Przyszłość Ciochowice
Odra Miasteczko Śląskie
4:0
Silesia Miechowice
Tęcza Wielowieś
1:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Jedność Przyszowice
3:0
Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra
2:0
KS Sośnica Gliwice
Concordia Knurów
1:5
Piast II Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
1:3
Odra Miasteczko Śląskie
Przyszłość Ciochowice
3:2
Concordia Knurów
Unia Strzybnica
3:0
ŁTS Łabędy
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:5
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
0:3
Tęcza Wielowieś
KS 94 Rachowice
2:3
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Pyskowice
1:4
Orzeł Miedary
Jedność Przyszowice
2:0
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:5
Unia Strzybnica
Orzeł Miedary
2:1
KS Sośnica Gliwice
Sokół Orzech
1:3
Silesia Miechowice
ŁTS Łabędy
1:0
Czarni Pyskowice
Odra Miasteczko Śląskie
4:2
Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś
1:4
Piast II Gliwice
Jedność Przyszowice
5:0
KS 94 Rachowice
Czarni Kozłowa Góra
2:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
6:0
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
2:0
Odra Miasteczko Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:3
Jedność Przyszowice
Czarni Pyskowice
0:1
KS Sośnica Gliwice
ŁTS Łabędy
6:2
Concordia Knurów
KS 94 Rachowice
0:4
Orzeł Miedary
Silesia Miechowice
3:3
Czarni Kozłowa Góra
Przyszłość Ciochowice
1:0
Tęcza Wielowieś
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
5:2
Czarni Pyskowice
Orzeł Miedary
5:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
1:4
Przyszłość Ciochowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:0
ŁTS Łabędy
Jedność Przyszowice
6:3
Silesia Miechowice
Tęcza Wielowieś
1:2
Unia Strzybnica
Czarni Kozłowa Góra
0:4
Piast II Gliwice
KS Sośnica Gliwice
4:0
KS 94 Rachowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
1:0
Jedność Przyszowice
Concordia Knurów
0:1
Odra Miasteczko Śląskie
Przyszłość Ciochowice
7:2
Czarni Kozłowa Góra
Unia Strzybnica
4:2
Sokół Orzech
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:1
KS Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice
4:1
KS 94 Rachowice
ŁTS Łabędy
2:0
Tęcza Wielowieś
Silesia Miechowice
1:4
Orzeł Miedary
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Miedary
5:1
Piast II Gliwice
Sokół Orzech
1:1
ŁTS Łabędy
Odra Miasteczko Śląskie
2:2
Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś
1:1
Concordia Knurów
KS 94 Rachowice
0:6
Górnik Bobrowniki Śląskie
Jedność Przyszowice
2:0
Przyszłość Ciochowice
KS Sośnica Gliwice
3:2
Silesia Miechowice
Czarni Kozłowa Góra
0:4
Unia Strzybnica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
0:3*
KS Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice
2:1
Orzeł Miedary
Unia Strzybnica
2:3
Jedność Przyszowice
Czarni Pyskowice
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
ŁTS Łabędy
7:2
Czarni Kozłowa Góra
Odra Miasteczko Śląskie
6:0
Tęcza Wielowieś
Concordia Knurów
1:2
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
7:1
KS 94 Rachowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
0:2
Przyszłość Ciochowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:8
Silesia Miechowice
Orzeł Miedary
3:0
Unia Strzybnica
Sokół Orzech
2:1
Odra Miasteczko Śląskie
Tęcza Wielowieś
0:2
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
0:4
Piast II Gliwice
Jedność Przyszowice
2:1
ŁTS Łabędy
Czarni Kozłowa Góra
2:2
Concordia Knurów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
14:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Concordia Knurów
0:2
Jedność Przyszowice
Przyszłość Ciochowice
4:1
KS 94 Rachowice
Unia Strzybnica
3:1
KS Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice
2:0
Silesia Miechowice
ŁTS Łabędy
0:0
Orzeł Miedary
Odra Miasteczko Śląskie
2:1
Czarni Kozłowa Góra
Tęcza Wielowieś
1:1
Sokół Orzech
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:4
Przyszłość Ciochowice
Orzeł Miedary
7:1
Concordia Knurów
Sokół Orzech
3:3
Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice
1:4
Unia Strzybnica
Silesia Miechowice
3:5
Piast II Gliwice
Jedność Przyszowice
2:0
Odra Miasteczko Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
1:2
Tęcza Wielowieś
KS Sośnica Gliwice
0:1
ŁTS Łabędy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
ŁTS Łabędy
4:1
KS 94 Rachowice
Concordia Knurów
2:2
KS Sośnica Gliwice
Przyszłość Ciochowice
3:0
Silesia Miechowice
Unia Strzybnica
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
3:1
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Pyskowice
2:3
Piast II Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie
1:3
Orzeł Miedary
Tęcza Wielowieś
0:3
Jedność Przyszowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kozłowa Góra
1:2
Czarni Pyskowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:2
ŁTS Łabędy
Orzeł Miedary
3:0
Tęcza Wielowieś
KS 94 Rachowice
2:5
Concordia Knurów
Silesia Miechowice
2:1
Unia Strzybnica
Jedność Przyszowice
5:0
Sokół Orzech
KS Sośnica Gliwice
0:0
Odra Miasteczko Śląskie
Piast II Gliwice
4:1
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
2:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Strzybnica
0:5
Piast II Gliwice
Sokół Orzech
0:1
Orzeł Miedary
Czarni Pyskowice
3:2
Przyszłość Ciochowice
ŁTS Łabędy
1:1
Silesia Miechowice
Odra Miasteczko Śląskie
1:1
KS 94 Rachowice
Czarni Kozłowa Góra
3:2
Jedność Przyszowice
Tęcza Wielowieś
1:0
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
9:0
ŁTS Łabędy
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
Odra Miasteczko Śląskie
Orzeł Miedary
4:1
Czarni Kozłowa Góra
KS 94 Rachowice
2:1
Tęcza Wielowieś
Silesia Miechowice
2:3
Concordia Knurów
Jedność Przyszowice
6:0
Czarni Pyskowice
Przyszłość Ciochowice
3:1
Unia Strzybnica
KS Sośnica Gliwice
2:1
Sokół Orzech
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Concordia Knurów
KS Sośnica Gliwice
- : -
Czarni Kozłowa Góra
Przyszłość Ciochowice
- : -
ŁTS Łabędy
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Tęcza Wielowieś
Orzeł Miedary
- : -
Jedność Przyszowice
Czarni Pyskowice
- : -
Unia Strzybnica
KS 94 Rachowice
- : -
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Jedność Przyszowice
Orzeł Miedary
- : -
Czarni Pyskowice
Sokół Orzech
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
ŁTS Łabędy
- : -
Unia Strzybnica
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Piast II Gliwice
Tęcza Wielowieś
- : -
Silesia Miechowice
Czarni Kozłowa Góra
- : -
KS 94 Rachowice
Concordia Knurów
- : -
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Tęcza Wielowieś
KS Sośnica Gliwice
- : -
Orzeł Miedary
Przyszłość Ciochowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Unia Strzybnica
- : -
Concordia Knurów
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Czarni Kozłowa Góra
Czarni Pyskowice
- : -
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
- : -
Jedność Przyszowice
Silesia Miechowice
- : -
Sokół Orzech
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Czarni Pyskowice
Concordia Knurów
- : -
ŁTS Łabędy
Orzeł Miedary
- : -
KS 94 Rachowice
Sokół Orzech
- : -
Piast II Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Unia Strzybnica
Tęcza Wielowieś
- : -
Przyszłość Ciochowice
Jedność Przyszowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
- : -
Silesia Miechowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Czarni Kozłowa Góra
Przyszłość Ciochowice
- : -
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
- : -
Tęcza Wielowieś
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Orzeł Miedary
Czarni Pyskowice
- : -
Concordia Knurów
ŁTS Łabędy
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
KS 94 Rachowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
Silesia Miechowice
- : -
Jedność Przyszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Orzeł Miedary
- : -
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
- : -
Unia Strzybnica
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Concordia Knurów
Tęcza Wielowieś
- : -
ŁTS Łabędy
KS 94 Rachowice
- : -
Czarni Pyskowice
Jedność Przyszowice
- : -
Piast II Gliwice
Czarni Kozłowa Góra
- : -
Przyszłość Ciochowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Orzeł Miedary
Concordia Knurów
- : -
Tęcza Wielowieś
Przyszłość Ciochowice
- : -
Jedność Przyszowice
Unia Strzybnica
- : -
Czarni Kozłowa Góra
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
ŁTS Łabędy
- : -
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Piast II Gliwice
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Czarni Pyskowice
Orzeł Miedary
- : -
Przyszłość Ciochowice
Sokół Orzech
- : -
Concordia Knurów
Tęcza Wielowieś
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
KS 94 Rachowice
- : -
Silesia Miechowice
Jedność Przyszowice
- : -
Unia Strzybnica
Czarni Kozłowa Góra
- : -
ŁTS Łabędy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
KS 94 Rachowice
Concordia Knurów
- : -
Czarni Kozłowa Góra
Przyszłość Ciochowice
- : -
KS Sośnica Gliwice
Unia Strzybnica
- : -
Orzeł Miedary
Czarni Pyskowice
- : -
Tęcza Wielowieś
ŁTS Łabędy
- : -
Jedność Przyszowice
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Sokół Orzech
Silesia Miechowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
- : -
Unia Strzybnica
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Piast II Gliwice
Orzeł Miedary
- : -
ŁTS Łabędy
Sokół Orzech
- : -
Tęcza Wielowieś
KS 94 Rachowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
Silesia Miechowice
- : -
Czarni Pyskowice
Jedność Przyszowice
- : -
Concordia Knurów
Czarni Kozłowa Góra
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Silesia Miechowice
Concordia Knurów
- : -
Orzeł Miedary
Przyszłość Ciochowice
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Strzybnica
- : -
KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice
- : -
Sokół Orzech
ŁTS Łabędy
- : -
KS Sośnica Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Jedność Przyszowice
Tęcza Wielowieś
- : -
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Czarni Pyskowice
KS Sośnica Gliwice
- : -
Concordia Knurów
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Unia Strzybnica
Orzeł Miedary
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
KS 94 Rachowice
- : -
ŁTS Łabędy
Silesia Miechowice
- : -
Przyszłość Ciochowice
Jedność Przyszowice
- : -
Tęcza Wielowieś
Czarni Kozłowa Góra
- : -
Sokół Orzech
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
- : -
KS 94 Rachowice
Przyszłość Ciochowice
- : -
Piast II Gliwice
Unia Strzybnica
- : -
Silesia Miechowice
Sokół Orzech
- : -
Jedność Przyszowice
Czarni Pyskowice
- : -
Czarni Kozłowa Góra
ŁTS Łabędy
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
KS Sośnica Gliwice
Tęcza Wielowieś
- : -
Orzeł Miedary
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
- : -
Unia Strzybnica
KS Sośnica Gliwice
- : -
Tęcza Wielowieś
Przyszłość Ciochowice
- : -
Czarni Pyskowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
- : -
Concordia Knurów
Orzeł Miedary
- : -
Sokół Orzech
KS 94 Rachowice
- : -
Odra Miasteczko Śląskie
Silesia Miechowice
- : -
ŁTS Łabędy
Jedność Przyszowice
- : -
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Concordia Knurów
- : -
Silesia Miechowice
Unia Strzybnica
- : -
Przyszłość Ciochowice
Sokół Orzech
- : -
KS Sośnica Gliwice
Czarni Pyskowice
- : -
Jedność Przyszowice
ŁTS Łabędy
- : -
Piast II Gliwice
Odra Miasteczko Śląskie
- : -
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tęcza Wielowieś
- : -
KS 94 Rachowice
Czarni Kozłowa Góra
- : -
Orzeł Miedary
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?